Uykuyu kaçıran şeyler nelerdir?

Bugün de rahat uyuyamazsanız kesinlikle doktora randevu alıp gidin hocam.
Tamam hocam, tavsiye için teşekkür ederim. Sık sık gerçekleştiği için artık alıştım, bir şey olmaz diye gitmiyorum doktora. Sizi dinleyip gideceğim eğer bugün de uyuyamazsam.

Eskileri, yaptığın yanlışları vesaire düşünmek işe yarayabilir. Dün uyumadan önce aklıma geldi, uykum sıfırlandı adeta.
Aman hocam :D. 30 saat uyumama challenge yapıyoruz, 300 saat değil. Sinirden kendimi falan yumruklarım Allah korusun.

Hocam ben gerçekten uyuyamıyorum, şu anda uykusuz duruyorum boş boş. Dışarı falan çıktım geldim, yemek falan yedim. Herhalde geceye kadar dayanabilirim.

Hocam aslında zayıf bir insanım fakat afedersiniz normal bir insanın yediği yemeğin çok çok fazlasını yiyorum, her zaman açım, doymuyorum. 4-7-8 taktiği nedir, biraz anlatır mısınız?
Hocam uyumadan önce fazla fazla spor yapın eğilin kalkın gibi daha sonra 1 bardak su için telefona bakmayın 5 kez derinden nefes alıp verin 10 saniye nefesinizi tutun ve bırakın bu sizi çok iyi yoracaktır ve uyuyacaksınız.

Hocam uyumadan önce fazla fazla spor yapın eğilin kalkın gibi daha sonra 1 bardak su için telefona bakmayın 5 kez derinden nefes alıp verin 10 saniye nefesinizi tutun ve bırakın bu sizi çok iyi yoracaktır ve uyuyacaksınız.
Hocam telefona bakmadan duramıyorum ya. Oha Diyorum 2017-2018 videolarını izlemeden uykuya dalamıyorum inanın ki.

Geri
Yukarı