Uyuz olunup olunmadığı nasıl anlaşılır?

Yok hocam o tarz şeyler. Elimin fotosunu atayım ben. Yine görüneceğim artık ihmal edilebilecek bir hâl almadi.

Kamera 3310 olduğu için bir şey anlaşılmıyor ama o tarz.

Yok hocam o tarz şeyler. Elimin fotosunu atayım ben. Yine görüneceğim artık ihmal edilebilecek bir hâl almadi.

Kamera 3310 olduğu için bir şey anlaşılmıyor ama o tarz.
Hocam böyle küçük küçük su topcuklari sivilcesi gibi şeyler ise net uyuzdur bendede vardı özellikle serçe parmağımı arasında o bölge full onlarla kaplıyordu sırf uyuz yüzünden geçen sene sınıfta kaldım kasinmaktan okula gidemedim sonunda geçti ama 50 gün devamsızlığım vardı ondan dolayı kaldım çok kötü bisiydi

Hocam böyle küçük küçük su topcuklari sivilcesi gibi şeyler ise net uyuzdur bendede vardı özellikle serçe parmağımı arasında o bölge full onlarla kaplıyordu sırf uyuz yüzünden geçen sene sınıfta kaldım kasinmaktan okula gidemedim sonunda geçti ama 50 gün devamsızlığım vardı ondan dolayı kaldım çok kötü bisiydi
Daha demin 2 tane ayağımda patlattım. Su topu gibi kabarmislar, iltihaplanir ya bir yara onun gibi de duruyor. Sedef+ iltihap gibi saçma sapan. Bazı yerlerde kabuk bağlamış gibi şeyler bazı yerlerde sivilce gibi. Yarın 30 Ağustos diye vermemişler. Perşembe 10 da gideceğim hayırlısı. 2 ay geçti benim öyle kendi kendine geçen bieşey değilmiş onu anladım.

Yüzde yüz uyuzsun kesin.

Doktora gitsende çare olmuyor bu parazit yapıştımı çıkması çok zor.

Bizim ülkede böyle hastalıklar taaaa Kemal Sunal film zamanlarinda vardi yenmiştik mülteci akınıyla mahvoldu her şeyi.

Geçmiş olsun.

3-4 gün bu ilacı kullanıcan gececek falan diyenler yalan söylüyor geçmiyor.

Bizim ülkede ziver tablet var 800 lira falan devlet karşılamıyor oda işe yaramiyor diyenler var.

Yurt dışında 1 hap yutuyorsun ivermectin var içinde bitiyor.

utanıyorum gerçekten düşürüldüğümüz halden.

Yüzde yüz uyuzsun kesin.

Doktora gitsende çare olmuyor bu parazit yapıştımı çıkması çok zor.

Bizim ülkede böyle hastalıklar taaaa Kemal Sunal film zamanlarinda vardi yenmiştik mülteci akınıyla mahvoldu her şeyi.

Geçmiş olsun.

3-4 gün bu ilacı kullanıcan gececek falan diyenler yalan söylüyor geçmiyor.

Bizim ülkede ziver tablet var 800 lira falan devlet karşılamıyor oda işe yaramiyor diyenler var.

Yurt dışında 1 hap yutuyorsun ivermectin var içinde bitiyor.

utanıyorum gerçekten düşürüldüğümüz halden.
Hocam adını unuttuğum hapla krem verdi doktor. 95 TL girdi. 1 hafta kullan geçmezse yine gel dedi. Kuzenlerde dedi vilkin son pomad verir dedi. Şu an o günlere nazaran kasintim biraz daha hafif inşallah geçer o krem ve haplarla.

Hocam adını unuttuğum hapla krem verdi doktor. 95 TL girdi. 1 hafta kullan geçmezse yine gel dedi. Kuzenlerde dedi vilkin son pomad verir dedi. Şu an o günlere nazaran kasintim biraz daha hafif inşallah geçer o krem ve haplarla.
Geçmeyecek.

Başından savmak için verip gönderiyor. Paralı cildiyeye git diye yapıyor. Emin ol doktorlar çogu anlqsmali birbiriyle kendi ozel klinigde vardir.

Uyuz duşla geçmez günde 50 kere alsanda geçmez.bu insan vucudunda yaşayan bir parazit .

Öldürmeden geçmiyor su öldürmüyor. Sadece kaynar su öldürüyor ya da ilaç. Ve sürekli yumurtluyor.

Mülteci uyuzu diye araştır herkes sövüyor. Bizde böyle hastaliklar yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı