Uzaktan eğitim gelmeli midir?

Burası için konuşmuyorum ancak gelmeli diyenlerin yarısından çoğu derslere girmeyecek, dışarıda gezecek yine aynı şey olacak. Çoğu böyle yapacak. Sonra sağlık diye konuşacaklar 🙃. Uzaktan eğitimle bir şey olmaz. Hele 12. sınıf falan ise hiç gelmemeli. Uzaktan eğitimde katılımların ne kadar düşük olduğunu, verimin ne kadar az olduğunu gördük.

Sınıf küçük 35 kişiyiz ben başkan yardımcısı oldum her teneffüs çaldığında pencereleri açıyorum donuyoz diye kapatıyorlar öğretmen sınıftan çıkınca maskeler iniyor sınıfın içinde bağırıp birbirlerinin üstüne çıkıyorlar arkadaşım ben anlamıyorum gerçekten çıkın teneffüse orada tepinin sınıfın içinde niye ortalığı birbirine katıyorsun.

Burası için konuşmuyorum ancak gelmeli diyenlerin yarısından çoğu derslere girmeyecek, dışarıda gezecek yine aynı şey olacak. Çoğu böyle yapacak. Sonra sağlık diye konuşacaklar 🙃. Uzaktan eğitimle bir şey olmaz. Hele 12. sınıf falan ise hiç gelmemeli. Uzaktan eğitimde katılımların ne kadar düşük olduğunu, verimin ne kadar az olduğunu gördük.
Geçen sene 40 kişilik sınıftan derse giren en fazla 3 kişiydi. Hem hocaların morali bozuluyordu hem de derse giren bize "enayi" gözüyle bakılıyordu.

1 senede Türk gencinde ne değişebilir ki?

Geçen sene 40 kişilik sınıftan derse giren en fazla 3 kişiydi. Hem hocaların morali bozuluyordu hem de derse giren bize "enayi" gözüyle bakılıyordu.

1 senede Türk gencinde ne değişebilir ki?
Çok haklısınız hocam. Aynı durumu bizlerde yaşadık. Sancılı bir durumdu.

1 sene Türk genci için neler değiştirir bilemiyorum ancak yine de değiştirir herhalde 🤔.

Evde kendi disiplinini sağlayamayan insanlar için gelmemeli.
Bana göre gelmeli.
Bu hahaha atan arkadaş herhalde ya eğitimini bitirdi ya da virüsün ciddiyetini bilmiyor.
Ben de bitirdim zaten orası ayrı da.
Muhattap olmak istemediğim için etiketlemeyeceğim bile.

Geri
Yukarı