Uzaktan eğitimden verim alıyor musunuz?

Ben 9. sınıfım fakat derslere önceden hazırlanıp girdiğimden direkt olarak pekişiyor. Size tavsiyem matematik gibi konuları önceden dinlemeniz. Çünkü siz bu konulardan muaf değilsiniz sorumlu tutulacaksınız.

Meb bakanı gelip ben hoca tuttum ders verdirdim deyip soru soracak. Bu yüzden verim almamaya değil verim almaya çalışın. Eğer sayısalcı iseniz biyoloji gibi konuları TYT olarak 9. sınıftan başlayarak tekrar edin. Bu tam olarak cevabı olmadı fakat bana göre verimli geçiyor bazı dersler hariç. ( Tarih gibi. )

Üniversite öğrencisiyim bizde UZEM denilen bir sistem kullanılıyor. Sorunun cevabına gelirsek evet verim alıyorum. Kaçırdığım kısımları tekrardan izleme şansım oluyor sisteme yüklendiği için bunun dışında ders esnasında rahatlıkla not tutma imkanı sağlıyor.

Ben memnun değilim. Hoca ödev vermiş bizim sınıfa atmayı unutmuş şimdi diğer sınıfların iki hafta gibi bir sürede yaptıklarını biz bir haftada yapıyoruz. Ve bu ödev matematik performans ödevi.

Üniversite öğrencisiyim bizde UZEM denilen bir sistem kullanılıyor. Sorunun cevabına gelirsek evet verim alıyorum. Kaçırdığım kısımları tekrardan izleme şansım oluyor sisteme yüklendiği için bunun dışında ders esnasında rahatlıkla not tutma imkanı sağlıyor.
Hocam bölüm ve üniversite neydi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı