Uzamaya başladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Akif Akbayrak

Hectopat
Daha fazla  
AMD kartına Intel işlemci garip duruyor. MSI anakarta Asus ekran kartı garip duruyor. Daha hızlı SSD varken HDD olması garip duruyor. Uzay kasa dururken kasa almak garip duruyor. Bu böyle uzar gider.
Uzama başladı zaten, sistem önerisi diye konu açtık AMD - İntel tartışmasında buldum kendimi.

Hem çok biliyorsun hem de öneri istiyorsun, bu ne yaman çelişki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem çok biliyorsun hem de öneri istiyorsun, bu ne yaman çelişki.
Çok bilsem konu mu açarım?

Konuyu açarken başta olmazsa olmazlarını söylesen kimse seni AMD için ikna etmeye kalkmaz, konu buralara kadar uzamazdı.
Ben en iyisi bilgisayarı toplatacağım adamın yanında tartışayım bu konuyu. Yoksa bu seferde İntelciler basar, konuyu düzenleyemiyorum zaten.

Burada kimse Intel'ci veya AMD'ci değil, herkes paranın hakkını nasıl alacaksan o yönde öneriler yapıyor. Böyle ithamlarda bulunman çok sığ düşündüğünü gösteriyor.

Ben samimi bulmadım, öneri yapmayacağım o yüzden.

Alnına kimse silah dayamıyor bunu al diye niye kanser oluyorsun ki? Üye olalı az buz zaman olmamış açılan toplama konularını biraz takip etsen zaten başta o sistemi kendin toplamazdın.

Alnına kimse silah dayamıyor bunu al diye niye kanser oluyorsun ki? Üye olalı az buz zaman olmamış açılan toplama konularını biraz takip etsen zaten başta o sistemi kendin toplamazdın.
Takip ettim fakat fazla bilgim olmadığı için kusurlarım var mı diye konu açayım dedim. İntelci olduğumu 2 kere söyledim fakat arkadaş hala bana başka işlemci öneriyor. Konuyuda izlemeden çıkıyorum, nereden açtıysam bu konuyu...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı