Uzaylılar neden hala gelmediler?

• Konuyu başlatan emr0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 195
  • Görüntüleme 10B
Ben şahsen uzaylıların sadece çıplak gözle görülebilir canlılar olduğunu düşünmüyorum. Uzaylı denilince insanların aklına sadece filmlerdeki gibi yeşil cilt rengi olan iri gözlü yaratıklar geliyor.

Panspermi teorisine göre zaten bizim uzaylı olduğumuz düşünülüyor. Prometheus filmini izlerseniz buna yakın bir konu anlatılmış içinde Tanrıyı aramak gibi kavramlarda mevcut filmde.

Konuya dönecek olursak bence şuan Dünyaya düşen göktaşlarında makrovirüsler, virüsler veya tek hücreleri canlılar olabilme ihtimali var. Fark ederseniz ki birinin mülküne ya da malına göktaşı düşünce inceleme için dünya kadar para veriyorlar. Araştırmalarda sonuçta çıkmıyor. Belki de bu göktaşlarında mikroskobik canlılar var. Ben uzaylıların olduğuna ve çoktan geldiğine inanıyorum bu yüzden.
Yani düşüncenize göre uzaylı dediğimiz canlılar mikroskobik canlılar mı?

Yani düşüncenize göre uzaylı dediğimiz canlılar mikroskobik canlılar mı?
Hayır, demek istediğim şuan dünyada bile bir sürü canlı sınıfı var ki sonsuz bir evrenden bahsediyoruz. Dünyaya şuan memeli sınıfı gibi bir canlı sınıfı gelmediği için böyle bir tahminde bulundum. Belki de hiç gelmedi. Uzaydan gelen göktaşlarında bir canlı varsa zaten bu her türlü uzaylı oluyor doğrudan.

Geri
Yukarı