Uzaylılar neden bizimle iletişim kurmuyor?

Acaba bu forumu uzaylılar da takip ediyor mu ? :D Şaka bir yana, cidden bu kadar büyük, sonsuz olan bir evrende sadece insanların yaşaması garip zaten. İnsanın aklında hep, "Bu kadar büyük bir evren sadece insanlar için yaratılmış olamaz, kesinlikle bizden başka varlıklar, canlılar da vardır evrende" düşüncesi oluyor.

Sizlerle iletişime geçmiyoruz çünkü yaşadığımız gezegene de burnunuzu sokmanızı istemiyoruz. Dilinizi uydular aracılığı ile konuşuyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 02:27'de durdurursanız sağ üstte mor 3 nokta var ben oradan geliyorum. Yaşadığım gezegenin ismi Cod 08'dir. Gurbetteyim. Sizi tanımak için buraya atandım. Atanmaz olaydım. Bu zamlar nedir arkadaş. Her şey çok pahalı...

uzayli-goruntusu.jpg

Sağdaki en iyi arkadaşım. Şimdi ne yapıyordur kim bilir...

1970'lerde miydi tam hatırlamıyorum uzaya insan silüetinde Frekans yollamışlardı cevap vermelerini umuyorlardı. Şu ana kadar cevap yok önümüzdeki maçlara bakıcaz. :)

Bi aralar roswell olayı diye bişey vardı sanırım yalan o haber. Çünkü bi fotosunda arkasındaki telefonun 1940'larda olmayacağı düşünülüyo.. Şu ana kadar duyulmuş bütün uzaylı hikayeleri ''boş'' çıktı zaten.

İnsan hep bu soruyu sorar durur. Uzaylılar varsa neden gelmediler. Ulan neden gelsinler senin boktan gezegenine? Senden alacakları bir şey mi var? Yok. Adamlara sunabileceğin bir bilgi mi var? Yok... Kısacası biz o kadar alt seviye bir medeniyetiz ki, adamların umurunda bile değiliz.

Star trek: First contact filminde bu konuya değinilir. Hyperdrive'ı icat ettiğimizi ve ışık hızını bile aştığımızı gören uzaylılar bizimle iletişime geçerler...

Bu söz de uzaylı varlığını açıklayan en güzel sözlerden biridir:

sQXg4BU.jpg

Vâr olmadıkları için gelmiyor olabilirler mi?
Not: Banlama lütfen.

İnsan hep bu soruyu sorar durur. Uzaylılar varsa neden gelmediler. Ulan neden gelsinler senin boktan gezegenine? Senden alacakları bişey mi var? Yok. Adamlara sunabileceğin bir bilgi mi var? Yok... Kısacası biz o kadar alt seviye bir medeniyetiz ki, adamların umurunda bile değiliz.

Star Trek: First Contact filminde bu konuya değinilir. Hyperdrive'ı icat ettiğimizi ve ışık hızını bile aştığımızı gören uzaylılar bizimle iletişime geçerler...

Bu söz de uzaylı varlığını açıklayan en güzel sözlerden biridir:

sQXg4BU.jpg

Peki en medeni uzay kolonisi biz isek? Olayın bir de o boyutu var.

Dünya eskisi gibi yaratıcı değil. Eskiden insanlar bilgiyi yaratırdı. Şimdi ki çağ insanı hazır olan bu bilgileri elinde fırsatlar olmasına rağmen araştırmıyor bile. Tüm gün kendini uyuşturan düzene ayak uyduruyor. Kısacası eskiden insanlar özgün birer bireylerdi. Şimdi ise herkes birbirinin yansıması olmaktan dolayı kendini bir şey sanıyor. Boş ego.

Akılsızların birbirlerini teyit ederek kendilerini onama durumu komik. Aklın varsa bu dünya sana göre bir yer değildir artık...

Geri
Yukarı