Uzi, Çakal, Batuflex, Lvbel size hitap ediyor mu?

Uzi, Çakal, Batuflex, Lvbel gibi sanatçıların parçaları size hitap ediyor mu? Çıkardıkları parçalar ile ünlü olmaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Dinler misiniz? Fan kitlesi hakkında ne düşünüyorsunuz (Koluna Çakal, Uzi yazdıranlar gibi)?
Etmiyor. Yaptıkları şey pop rap oluyor, kafa sallamalık bi beat ve ağıza takılan sözler. Yaptıkları şarkılar sadece para için. Yıllardır trap dinleyen birisi olarak bu kişileri dinlemiyorum. Fan kitlesi genelde liseli kişiler oluyor.

Ciddiye alirim veya almam bu benim kararimdir. Herkes mozart olamaz zaten, olsan bu konusmalari yapmazdin. IQ diye bir kistasim yok açıkçası, sadece aptal buluyorum denilebilir. Kendine yakistirdigin muzigi ve dinledigin muzige laf ettikleri zaman hemen rage atiyorsunuz, boyle insanlar dinledikleri muzikleri bilmemis ve anlamamis insanlardir. Ornek vereyim, ben metal dinlerim genelde birisi gelip "bunda sadece enstruman caliyor diyor, soz yok" veya "adam aniriyor ne anliyorsun diyor". Ben bu adama hemen rage atmiyorum, atmanin manasi da yok.

Zeka belirleyici test yapmiyorum, sadece mantikli bulmuyorum o tarz insanlari. Muzigin ne oldugunu tam olarak kavrayamamis kisilerdir.

Benim keyfim müziği zevk için dinlemek istiyor. Bende ne hoşuma giderse onu dinliyorum. Ayrıca rage atmadım böyle bir mesele içinde rage atmam zaten boş bile uzadı.

Tercih ve zevk meselesi.
Sonuçta hepsi tüketim içeriği ve tüketici tarafından tüketilmek için varlar.
Zevk isine pek karismak dogru degildir ama bana gore pek zevkli degil ve genelde bu tarz insanlara on yargili olurum. Cunku sarkiyi yapan kisilerin aciklamalari, davranislari, fan kitlesi biraz degisikler ayni K POP dinleyicileri gibi diyebiliriz. O yuzden pek hos karsilamam.

Ayrıca rage atmadım
Sen atmadin ama fan kitlesi veya surekli dinleyicileri atiyor.

Zevk isine pek karismak dogru degildir ama bana gore pek zevkli degil ve genelde bu tarz insanlara on yargili olurum. Cunku sarkiyi yapan kisilerin aciklamalari, davranislari, fan kitlesi biraz degisikler ayni K POP dinleyicileri gibi diyebiliriz. O yuzden pek hos karsilamam.
Boşver milletin zevkini, kafana göre çizgini çekersin olur biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı