Uzman erbaş sözlü mülakat deneyimi

Dört soruya genel olarak çabuk cevap verdim hocam. Sadece bir soruda yanlış cevap verip bir saniye sonra hemen düzelttim.
Pek ümidim yok ama bu iş içinde olanlara sorduğumda kesin olmasa da asil olarak girme ihtimalin var dediler. Bakalım...
Ayrıca farklı bir konuya değinmem gerekirse, mülakata giren biri ile sohbet ettim adam "bana kendini tanıt demediler. Üç dakika bile içeride durmamışımdır" diyordu. Biliyorum komisyondan komisyona değişiyor da, acaba onunki gibi mi olması gerekiyordu. Çünkü ben rahat 5 dakika içeride durmuşumdur.

Süreyle alakası yok hocam. Benim bir yakınımda hho mülakatına girdi soruları doğru düzgün bilememesine rağmen mülakatı geçti. Çok rahat ve sakin cevaplar vermiş söylediğine göre. Süre değişebilir çok takmayın hocam rahatta kalın. İnşallah mülakatı geçersiniz.

Süreyle alakası yok hocam. Benim bir yakınımda hho mülakatına girdi soruları doğru düzgün bilememesine rağmen mülakatı geçti. Çok rahat ve sakin cevaplar vermiş söylediğine göre. Süre değişebilir çok takmayın hocam rahatta kalın. İnşallah mülakatı geçersiniz.
Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim hocam. Pek kafa yormayacağım artık. Gerek yok çünkü.
Bu arada umarım istediğiniz yeri kazanırsınız. Sağlıcakla kalın.

Yeni konular

Geri
Yukarı