Uzun hikayeli oyunlardan sıkılıyorum

gamusrads

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlarımın çoğu Witcher, Cyberpunk gibi oyunları bitirdi ama bir ben bitiremedim anlayamıyorum hevesli bir şekilde yüklüyorum açıyorum oynuyorum ama 5-6 saat sonra aşırı sıkmaya başlıyor. sadece a plague Tale'yi bitirebildim hikayeli oyun olarak, bu önyargıyı nasıl kıracağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarımın çoğu Witcher, Cyberpunk gibi oyunları bitirdi ama bir ben bitiremedim anlayamıyorum hevesli bir şekilde yüklüyorum açıyorum oynuyorum ama 5-6 saat sonra aşırı sıkmaya başlıyor. sadece a plague Tale'yi bitirebildim hikayeli oyun olarak, bu önyargıyı nasıl kıracağım?
Zorunda değilsiniz, çevrimiçi vb. oyunları oynayabilirsiniz.

Aralıklarla oyna. Bazı oyunlar haddinden fazla uzun oluyor. Misal AC:Oddsey'de her gün 1 bölge fethederek , kısım kısım oynayarak 2 ayda bitirmişitim, 300 saat oynamışım, iyi sıkılmadım, kendime hayret etmiştim. Kendini sıkmaya gerek yok. 2 bölüm oyna sonra online oyunlara sar, daha eğlenceli.
Bu arada A Plagua Tale tek kelimeyle sanat eseri bir oyun. Türkçe yama ile keyifle bitirmiştim. Adeta bir resital.

Aralıklarla oyna. Bazı oyunlar haddinden fazla uzun oluyor. Misal AC: Oddsey'de her gün 1 bölge fethederek, kısım kısım oynayarak 2 ayda bitirmişitim, 300 saat oynamışım, iyi sıkılmadım, kendime hayret etmiştim. Kendini sıkmaya gerek yok. 2 bölüm oyna sonra Online oyunlara sar, daha eğlenceli.
Bu arada A Plagua Tale tek kelimeyle sanat eseri bir oyun. Türkçe yama ile keyifle bitirmiştim. Adeta bir resital.

Teşekkür ederim, deneyeceğim.

Geri
Yukarı