Uzun saç nedeniyle okulda yarım gün devamsız sayıldım

Kıyafet kuralını ben de desteklerim okulu podyuma çeviriyorlar, sakaldan emin değilim de saç insanın kendisine özgüven sağlayan bir parçadır bunu kestirmenin ne gibi bir amacı olabilir.

NOT: Saç hijyenik değilse okul buna karışabilir. Bu konuda da haklıdır.
Sağlık bir kısmı. Bunun haricinde düzende önemli. Eğer genç insanların olduğu yerde kontrolü bir kez kaybedersen, tekrar toparlamak zordur.

Rütbe zehirlenmesi.

Topluca polisi arayıp MEB ve Cimer platformlarından da şikayet edeceksiniz, öttürürler adamı.
Yıl olmuş 2023 milleti uğraştırdıkları şeye bak.
Çocukların derslere ve okula ilgisini artırmak için tam tersi daha serbest bırakmaları ve daha sevecen yaklaşmaları lazım. Bu tür dış görünüşü ile ilgili şeylere takmaları yerine davranışlarına takmaları lazım. Dış görünüş insanın tarzını yansıtır, diğerlerinden farklı kılar. Tek tip insan istiyorlarsa Kuzey Kore'ye gitsinler.

Sonra çocuklar niye derslerle ilgilenmiyor, neden okulu sevmiyor diyorlar.

Çok bilmişlik yaptığım falan yok be. Ne tribe giriyorsunuz. YÖK ile MEB'in bir alakası yokken böyle bir örnek vermeniz saçma.

Hocam doğrusunu söylemişsiniz. Haklısınız. Bilen insana çok bilmişlik yapma demek saçma. Ben şimdi gidip bilim insanlarına "çok bilmişlik yapma" desem saçma olur. İnsanları küçümsemediğimiz sürece doğruları paylaşmak en mantıklısı.

Hocam doğrusunu söylemişsiniz. Haklısınız. Bilen insana çok bilmişlik yapma demek saçma. Ben şimdi gidip bilim insanlarına "çok bilmişlik yapma" desem saçma olur. İnsanları küçümsemediğimiz sürece doğruları paylaşmak en mantıklısı.
Ya ne diye çok bilmişlik yapayım biliyorum da söylüyorum zaten forumdayız insanlardan bilgi alıyoruz.

Yumuşamak? Ne alaka? Konuyu açan arkadaşın okulunu öğrenip meb'e şikayet etmeye ne dersin? Bu kadar eminsinya konunun çözüleceğine :D

Mesajını düzenlemişsin ya onu söyledim. Konuyu açan arkadaşın okulu beni ilgilendirmiyor. Sadece çözümü söyledim. Ayrıca o mesajımla sana anlatmak istediğim şey herkesin farklı bir derdi olabileceği ve bunu küçümsememek gerektiği. İşinize gelmeyince anlamazlıktan geliyorsunuz mesajı.

Mesajını düzenlemişsin ya onu söyledim. Konuyu açan arkadaşın okulu beni ilgilendirmiyor. Sadece çözümü söyledim. Ayrıca o mesajımla sana anlatmak istediğim şey herkesin farklı bir derdi olabileceği ve bunu küçümsememek gerektiği.
Mesajını görmeden çok önceden düzenlemiştim :D Çözümü söylediğine göre önceden şikayet edip olumlu bir sonuç alman gerekmezmi? Adı üstünde çözüm? Ve hiçkimse emin ol kucumsemiyor

Mesajını görmeden çok önceden düzenlemiştim :D Çözümü söylediğine göre önceden şikayet edip olumlu bir sonuç alman gerekmezmi? Adı üstünde çözüm?

Çözümü söyleyen kişi yapmak zorunda mı? O zaman ben de bozulan bilgisayarımı forumdan birine vereyim yapsın göndersin.

Çocukların derslere ve okula ilgisini artırmak için tam tersi daha serbest bırakmaları ve daha sevecen yaklaşmaları lazım. Bu tür dış görünüşü ile ilgili şeylere takmaları yerine davranışlarına takmaları lazım. Dış görünüş insanın tarzını yansıtır, diğerlerinden farklı kılar. Tek tip insan istiyorlarsa Kuzey Kore'ye gitsinler.

Sonra çocuklar niye derslerle ilgilenmiyor, neden okulu sevmiyor diyorlar.
Bu sağcısından da solcusundan da bir şey beklemeyeceksin, politikacılar ellerine ne geçerse mahvediyorlar.
İşin uzmanı olan mühendislerle tartışıp eğitim sistemini düzelteceksin yeterli.

Geri
Yukarı