Uzun saç nedeniyle okulda yarım gün devamsız sayıldım

Çözümü söyleyen kişi yapmak zorunda mı? O zaman ben de bozulan bilgisayarımı forumdan birine vereyim yapsın göndersin.
Net kesin bir çözümmüdür bu peki? Bu çözümse o zaman arkadaş şikayet ettiği zaman olumlu bir cevap alması gerekiyor o zaman? Teşekkürler MKY bu konunun çözümünü bizimle paylaştığın için hemen MEB'e şikayetimi oluşturuyorum Hem MEB'de hem de okulumda çalışan görevli, eminim okul idaresini (kendisini) cezalandiricaktir artık :D

Allah Allah. Ben bir örnek verdim sadece, çok bilmişlik yapmanıza gerek yok. Gidin ilgili kuruma şikayet edin bakalım ne değişecek.

Yorumlara disslike atanlar okulda saçtan ceza alanlar 😁 sanirsin hepsi ilgili kuruma şikayet etmişte sonuç almış gibi konuşuyorlar

Son düzenleme:
Net kesin bir çözümmüdür bu peki? Bu çözümse o zaman arkadaş şikayet ettiği zaman olumlu bir cevap alması gerekiyor o zaman? Teşekkürler MKY bu konunun çözümünü bizimle paylaştığın için hemen MEB'e şikayetimi oluşturuyorum eminim okul idaresini cezalandiricaktir MEB artık :D

Ya anlama kapasiten bu mu cidden? Bak güzel kardeşim benim orada anlatmak istediğim o değil. MEB bu konuya kesin çözüm bulacak falan da demedim. İnsanların dertlerini küçümsemek çok saçma. Herkesin derdi farklı olabilir ve bizden yardım istemiş arkadaş. "Ya ülkecek herşeyimiz tamam, bir eksiğimiz meb'i meb'e şikayet etmek kaldı demi" cümlesi nedir ya. Burası bir forum ve kendisi konu açmış, moderatör de onaylamış. Bu şekilde onun sorununu hafife almana söyledim bu cümleyi. Sen hala çözüm kısmındasın 😀 Ulan anlamak istediğinizi ne güzel anlıyorsunuz da işinize gelmeyince..

Geri
Yukarı