Uzun vadede Intel mi AMD mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha 7700K'yı yeni yakaladı AMD. Paranız varsa, uzun yıllar kullanmak için sistem topluyorsanız Intel almalısınız şu an için mantıklı görünen bu. Intel alıyorsanız dikkat etmeniz gereken nokta bu konuda k serisi bir işlemci alıyor olmanız. Kapalı işlemciler (örneğin 9400F ya da 10400) üzer sizi.

Edit: Konu başlığı uzun vadede iyi olan işlemci. 4 yıllık 7700K'yı daha yeni çıkmış 3300X ile kıyaslayıp bana gülüyorsunuz :) size güvenenin işi çok zor.

Intel her zaman tercihimdir.

Yüksek tabanlı sistem topluyorsanız ve bütçeniz var ise İntel. Ama orta düzey bir sistemde veya düşük sistemde AMD tek atar. İntelin düşük bütçelilerinde perfonmans AMD' ye göre iyi değil ve etmez.
Ben her zaman AMD tarafındayım.

Daha 7700K'yı yeni yakaladı AMD. Paranız varsa, uzun yıllar kullanmak için sistem topluyorsanız Intel almalısınız şu an için mantıklı görünen bu. Intel alıyorsanız dikkat etmeniz gereken nokta bu konuda k serisi bir işlemci alıyor olmanız. Kapalı işlemciler (örneğin 9400F ya da 10400) üzer sizi.

Edit: Konu başlığı Uzun vadede iyi olan işlemci. 4 yıllık 7700K'yı daha yeni çıkmış 3300X ile kıyaslayıp bana gülüyorsunuz :) Size güvenenin işi çok zor.
9700F aldım tavsiyeler üzerine, uzun vadede üzer mi?

Aynı dönem AMD R7 1700 satıyordu aynı fiyata. Gidin kıyaslayın 7700K nerede R7 1700 nerede. Ayrıca 7700K özellikle Overclock yapıyorsanız 3300X'den daha hızlı bir işlemci. Testleri atıyorum izleyebilirsiniz.
1594308454232.png

Hocam size Intel sponsor falan mı oluyor? Şakasına bir şey attım anında saldırgan davrandınız. Düzgün konuşun. Ergen misiniz? Ve ya kendinizi üzmemek için falan mı yapıyorsunuz bunu?
Ben AMD’nin tüm foruma sponsor olduğunu düşünüyorum ama neyse... Bu arada ergen misin diye soru mu olur?😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı