Uzun zamandır görmediğiniz sosyal üyeleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkür ederim. Birinin beni hatırlamasına mutlu oldum. :)
Aldığım haksız ceza, bazı raporlarıma itibar edilmemesi, yönetim kadrosunun bir üyesi tarafından özelden rahatsız edilmem ve bazı yıllanmış üyelere tolerans gösterilmesi beni buradan soğuttu.
Artık günde 10 dakika falan gidiyorum.

@Yener K. Geri dönme lütfen, burası seni hak etmedi. Kendine iyi bak @Yener K.

@TheYOLA Hazır raporlama konunuz hakkında herhangi bir gelişme var mı hocam?
Sanırım ceza da yemişsiniz bunun hakkında 🙁

Aldığım haksız ceza, bazı raporlarıma itibar edilmemesi, yönetim kadrosunun bir üyesi tarafından özelden rahatsız edilmem ve bazı yıllanmış üyelere tolerans gösterilmesi beni buradan soğuttu.
Artık günde 10 dakika falan gidiyorum.
Bu kadar rahatsız olduysan neden isim vermedin ki açtığın konuda? Rahatsız edilme sebebin neydi? Ben de görüyordum seni arada, böyle bir konu yüzünden forumdan soğumana anlam veremedim.

Ben bazı üyeler gibi eski değilim, bir yıl oldu neredeyse foruma kaydolalı, o yüzden "hey gidi günler hey, vah bizim zamanımızda sosyal ne güzeldi, vah nerede o eski forumlar" gibi bir şey söyleyemeyeceğim. Foruma kaydolduğum zamanlar aktif gördüğüm @Handsome Reis @Mert @Vorplody @stevesm1221 uzun zamandır göremiyorum sanırım. Geri dönseler veya biraz daha aktif olsalar bilgilerinden daha çok istifade etmek isterim.

Pembe saçlı şirin çocuk uzun süredir yok, en son ban yemişti gereksiz yere.

Ben bazı üyeler gibi eski değilim, bir yıl oldu neredeyse foruma kaydolalı, o yüzden "hey gidi günler hey, vah bizim zamanımızda sosyal ne güzeldi, vah nerede o eski forumlar" gibi bir şey söyleyemeyeceğim. Foruma kaydolduğum zamanlar aktif gördüğüm @Handsome Reis @Mert @Vorplody @stevesm1221 uzun zamandır göremiyorum sanırım. Geri dönseler veya biraz daha aktif olsalar bilgilerinden daha çok istifade etmek isterim.
Ben de buralardayım günde birkaç kere kontrol ediyorum ama genelde yazı yazmamayı tercih ediyorum.

Bir şey sormak istiyorum, bu adamın hatası neydi? Bilmediğimden soruyorum.
Haksız ceza yüzünden gitti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı