V-Sync açmadan sabitleme nasıl yapılır?

yashiket

Centipat
Daha fazla  
Monitörüm 165Hz V-Sync. Açarsam input lag girer diyorlar fakat ben V-Sync açmadan manuel olarak kendim. 165'e sabitleyebilir miyim? Bu durum da gecikme yaratır mı ya da FPS sınırsızda mı kalsın? Ama sınırsızda da kalınca GPU sıcaklığım 65-67 arası dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
65-67 çok güzel bir sıcaklık bunda bir problem yok. 80 üstüne çıkmadığı müddetçe rahat olabilirsin. Sınırsızda kalsın bana kalırsa.

Monitörüm 165Hz V-Sync. Açarsam input lag girer diyorlar fakat ben V-Sync açmadan manuel olarak kendim. 165'e sabitleyebilir miyim? Bu durum da gecikme yaratır mı ya da FPS sınırsızda mı kalsın? Ama sınırsızda da kalınca GPU sıcaklığım 65-67 arası dönüyor.

Sıcaklık normal ben boştayken 40 derece Valorant'ta 70 derece oluyor endişe edecek durum yok.

NVIDIA Denetim Masası üzerinden 3D uygulamala ayarları maksimum kare hızını 144 FPS sabitleyebilirsin. V-Sync açmamış olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı