VA panel tipi monitörler alınır mı?

bütçe 7ye kadar çıkar.
Kardeşim neden IPS panel tercih etmiyorsun ben daha önce ViewSonic 144Hz VA panel kullanıyordum şimdi 180 Hz SS IPS panel Gigabyte monitör aldım dünya varmış bence bir daha düşün hem de fiyat daha ucuz 3800 TL
IPS panel alacağım hocam 165hz 1ms 2k çözünürlük lazım. Bütçe 7 bine kadar. O modeli atar mısınız?

Yeni fark ettim 3yıldır oynadığım monitör VA'ymış 😀. MSI MAG 271CV, ben başka monitör kullanmadığımdan mı bilmiyorum bana pek bir sorun yaratmıyor oyunlarda filan, ama IPS panel en çok önerilen. Bütçenizde iyi bence ips bakın.

bütçe 7ye kadar çıkar.

IPS panel alacağım hocam 165hz 1ms 2k çözünürlük lazım. Bütçe 7 bine kadar. O modeli atar mısınız?
Benim aldığım 1920 1080p 2K değil yalnız

Yeni fark ettim 3yıldır oynadığım monitör VA'ymış 😀. MSI MAG 271CV, ben başka monitör kullanmadığımdan mı bilmiyorum bana pek bir sorun yaratmıyor oyunlarda filan, ama IPS panel en çok önerilen. Bütçenizde iyi bence ips bakın.
Ghosting olmasa zaten hem renk olsun hem kontrast olsun ıps panelden çok daha üstün bir panel, ama ghosting öldürüyor.

bütçe 7ye kadar çıkar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    80,5 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı