VA panel vs IPS panel

Buğrab10

Hectopat
Merhabalar, öncelikle Vatan'dan alacak olduğum 2 monitörün arasında kaldım.
ViewSonic 144Hz 1ms G-Sync FreeSync.
XS2458 Curved VA panel
C-mhd modeli 1600₺
Rampage RM 344 144Hz 1 ms FreeSync
IPS panel 1600₺
Bu ikisi arasından hangisini önerirsiniz ben Curved hevesi olduğu için içimde ViewSonic tercih ediyorum ama oyun oynuyorsan diğerini al dediler. Fakat Rampage almayı tavsiye etmiyorlar. O yüzden bu fiyat içinde başka monitör de önerebilirsiniz teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
XS2458 Curved VA panel
C-mhd modeli 1600₺
IPS panel 1600₺
Bu ikisi arasından hangisini önerirsiniz ben Curved hevesi olduğu için içimde ViewSonic tercih ediyorum ama oyun oynuyorsan diğerini al dediler. Fakat Rampage almayı tavsiye etmiyorlar. O yüzden bu fiyat içinde başka monitör de önerebilirsiniz teşekkürler :)
Kullanma şekline göre değişir.

XS2458 Curved VA panel
C-mhd modeli 1600₺
IPS panel 1600₺
Bence oyun için VA daha uygun. Marka olarak da daha iyi. Bence onu alın. Alternatif olarak bu da düşünülebilir.

VA panel IPS ile TN'nin arasındaki bir seçenek. VA panel oyun açısından yeterlidir. IPS panel profesyonel kullanım için daha uygun.

Profesyonel kullanım için IPS iyi fakat Rampage marka önermiyorlar eğer biliyorsan aynı bütçeye başka IPS panelli monitörün linkini atar mısın?
Render için IPS teknolojisi daha uygundur, o yüzden IPS bir monitör öneririm.

Anladım sizce Rampage almamı önerir misiniz veya aynı bütçeye IPS panel monitör atar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı