VAC-BAN Yemiyorlar!

Vallahi birader oyun leş mm kesinlikle oynanmaz
FACEIT en mantıklısı koskoca Valve'nin düştüğü durum işte bu.
Adamlar zaten sistemine güvense Overwatch oturumunu getirmezlerdi adamlar diyor zaten bizim hile yakalama sistemimiz çöp Overwatch da siz karar verin izleyip.
Sene 2022 bu arada ajfajsdjas vallahi kahkaha atıyorum şu anda.
FPS oyunlarında hile olması cidden çok normal ama CS:GO da ki gibi değil. Oyun, oyun değil, bildiğin hile similatörü. Adam X oyununda hile açmak için CS'de test ediyor resmen :D En son yanlış hatırlamıyorsam Supreme iken bırakmıştım oyunda. Sana yemin ediyorum son maçımda karşı takımda 3 tane mevlana vardı. Onlarda var diye bizimkiler de açmıştı. Adamlar kendi aralarında kapışmıştı. Bizde TSpawn da ki top ile futbol maçı yapıyorduk :D

Artık dayanamıyorum, çok sinirliyim. Yaptığım tek spor bu, en sevdiğim tek oyun bu. Yani bu kadar seviyorken bu oyunu bu duvar hileleri neden ban yemiyor?

Ya kayıt alıyorum, kayıt üç ay önce. Yoldaşta legit falan da oynamıyor, açık açık izleyerek oynayan bir adam hala VAC yememiş ya! Sisten vurmalar, kusursuz timingler açık açık izliyor ama ne o ne de diğerleri kullandığı halde üç aydır VAC yemiyor.

Benim kuzen bile arada sırada (noobluğu tutunca) açıyor ya duvar hilesini, ne kadar yok dese de var biliyorum, 1.5'ten bu yana bu sporu oyunu oynayan biriyim. Kimin ne olduğunu biliyorum ama VAC yemiyorlar.

Aşırı sinirleniyorum. Bekleyin, ben de açacağım diyorum ama sevdiğimden yapamıyorum.

Adamı raporlamak da suç. Çok sık adam raporluyorum diye sadakat puanım düşüyor, daha çok hile geliyor. İyi, güzel, raporlamayalım babam ya. Of!

Prime'a geçtiğimden beri çok az hile geliyor.(10 maçta 1 tane falan.)Prime yoksa almanızı öneririm.

Fanboy falan değilim. Valorant'ta oynuyorum. Rankım evet düşük Nova falan.
Hocam şöyle söyleyeyim, hileler ban yemediği için hile ile oynayan oyuncuların çoğu yüksek elolarda takılıyor. Dediğim gibi oyunu supreme iken bırakmıştım. İnanın bana hiç bir oyunda görmediğiniz kadar fazla hileci DMG ve sonrası ranklarda fena halde çıkıyor.
Örnek verecek olur isem şu video daki vuruşlarımdan sonra adam bana hile deyip 2 si Wallhack biri de mevlana açıp oynamıştı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3000 saat CS:GO oynadım, globalde bıraktım, 3 yıl sonra yani bir hafta önce tekrar arkadaşlarımla oynayalım dedik. Her oyun hile gibi şüpheleneceğim insanlar geliyordu veya iyi oynuyorlardı yani bunları sorun etmiyordum ta ki dün geceye kadar. LE maçımız yani rütbemiz öyle yüksek bir şey değil.

8LVL steam hesabı olan bir rakip oyuncu, başladı eline otomatiği alıp döne döne vurmaya. Steam profilini discord kanalıımza attım halen bakıyorum hiç bir şey yok :D bu arada 70'e 2 mi ne oynadı :D arkadaşlarımız ile zaman geçirmede güzel bir oyun ama maalesef genç kardeşlerimiz bazen bunu hırsa çevirip oyunumuzu mundar edebiliyor.

CSGO Spordur. Konu ile ilgili yazın benim CSGO ya Spor demem bazı kişileri germesin rahat olun.
E sporcu değilim kaç yıl üniversite okudum mesleğim var CS 1.6 dan beri rekabeti sevdiğim için bu spora devam ediyorum. Tutmuş kazanç falan diyorlar.

CS aşktır Spordur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı