Vaka sayısının sürekli artıp azalması

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 663

Zel

Hectopat
Yer
/POC/
Merhabalar.

Arkadaşlar sizin de fark ettiğiniz gibi sürekli vakalar bir artıyor bir düşüyor. 23 ve 24 Nisanda tam kapanma var demişlerdi ama bir sürü insan dışarıda. Hani herkes içeride olsa tamam, bu nedenle düşüyor diyeceğim ama dışarıda insanlar. Sizce bu düşüş normal mi?

Cidden vakaları bile bile düşürüyorlar mı ki? Yazık ya, vallahi yazık. Dayımı şu hastalık yüzünden yeni kaybettim, babamı falan da kaybetmem lazım sanırım Allah korusun. Milletin başına gelmeyince basit bir şey sanıyorlar. Allah akıl fikir versin, ne diyeyim.

Merhabalar.

Arkadaşlar sizin de fark ettiğiniz gibi sürekli vakalar bir artıyor bir düşüyor. 23 ve 24 Nisanda tam kapanma var demişlerdi ama bir sürü insan dışarıda. Hani herkes içeride olsa tamam, bu nedenle düşüyor diyeceğim ama dışarıda insanlar. Sizce bu düşüş normal mi?
Normal değil öyle bir düşüş yok zaten. Günlük vaka en az 150 - 160k ama malum hem sınav vakti geliyor hem de yaz geldi daha turistleri ağırlayacağız. Bu yüzden ülkenin üst düzey zeki (!) yöneticileri vakayı bir günde 60k'dan, 49k'ya indirmeyi başardı.
Cidden vakaları bile bile düşürüyorlar mı ki? Yazık ya, vallahi yazık. Dayımı şu hastalık yüzünden yeni kaybettim, babamı falan da kaybetmem lazım sanırım Allah korusun. Milletin başına gelmeyince basit bir şey sanıyorlar. Allah akıl fikir versin, ne diyeyim.
Ülkeyle oyuncak gibi oynayanların başına gelir inşallah. Dayına Allah rahmet eylesin.

3 Mayıs için vakaları hazırlıyorlar, sence 1 günde 11K düşüş normal mi?
1619273229337.png

1619273256512.png

Matematiğine hayran kaldım doğrusu.

Geri
Yukarı