Valorant bana göre çöp bir oyun

Daha fazla  
Valorant'ı toplam 3-4 ay deneyimleme şansım oldu ilk çıktığında da oynadım şimdi de oynadım sırf arkadaşlarımın hatrı için. Bunu yazmamdaki sebep, oyunu 1-2 gün oynayıp kötüleme değil amacım. CS:GO Wolfteam Zula, LoL, TF2 bu oyunların hayatımda yeri var, LoL'u 6 senedir oynuyorum. Valorant'ta bütün ajanlarım açık. Ve hepsini de oynadım.
1-oyunda saçma derecede hatalar var. Adamın kafasına vuruyorum seside geliyor ama vücut sayılıyor. Bu olayı YouTuber'larda dile getiriyor bordo kendi YouTube videosunda Rio'ta bu sorunun olduğunu söylediğini söylemişti ama hala da devam ediyor.
2-aim kontrolü çok saçma, Zula'dan daha kötü, oyun şansa kurulmuş kafa atarsan kazanırsın atamazsan kaybedersin mantığı var. Spray atılmıyor oyunda öyle bir mekanik yok. Wolfteam'da dahi varken.
3-ajanların seslendirmesi niye utanç verici? 18 yaşıma 1 ay sonra gireceğim ve ajanları oynarken ben utanıyorum kendimden, replikler çok çocukca YouTube'a Valorant replikleri yazarsanız izlersiniz oyunu oynamıyorsanız. Ben Jhin'ya da Swain oynarken bildiğin replikler oyundan daha çok zevk veriyordu lakin bu oyunda böyle bir şey hissetmedim Cypher hariç.
4-hayatımda gördüğüm eşleştirme sistemi en kötü olan oyun net Valorant. 20 level olana kadar ne çektiğimi hiç kimse bilemez. Valorant tracker programını kullanıyorum karşıma, yücelik, elmas, plat, Gold adamlar karşıma geliyordu haliyle bende ölüp ölüp duruyordum.
5-dün karşı Jett havadayken vandal ile HS attı yani uçan adam bile sizi vurabiliyor, koşarak adam vurma sorunu çözülmemiş devam ediyor.
6-skin alma sisteminin amacı ne insanları oyunda tutmak falan mı, insanlar skin alsın oyundan kopmasın mantığı mı sürdürüyor Riot Games.
Sosyaldeki nicki umursamayın Valorant'daki koymuş olduğum ismi koydum öyle pek önemsemiyorum nickleri.

3000 küsür saat lol var bende de . Sevmiyor gibiyim ama ondan başka oyun da oynamak istemiyor gibiyim. İstiyorum ama istemiyorum. Tam olarak böyle. Bu arada valorantı ben de zamanında oynadım şimdi tek oynamam ama arkadaş ortamı olursa oynanır. Şuan valorantı sevmiyorum .

Zaten Valorant'ta sabit bir sprey paterni yok. Her sıkışında aynı şekilde giden farklı paternler var. Ayrıca karakterlerini neden LoL'deki gibi özgün yapamadıklarınıda anlayamıyorum. LoL'de DOTA'nın kopyası orası da ayrı bir konunu başlığı. Valorant'ı kapalı betadan beri oynuyordum Pearl gelene kadar. Aynı zamanda CS:GO'da oynuyordum. Ayrıca birde eskiden TF2 oynardım, ticaretini falan yapardım. Valorant asla CS oyunlardan iyi olamaz. Sadece CS yerine bir alternatif olabilir.

3-ajanların seslendirmesi niye utanç verici? 18 yaşıma 1 ay sonra gireceğim ve ajanları oynarken ben utanıyorum kendimden, replikler çok çocukca YouTube'a Valorant replikleri yazarsanız izlersiniz oyunu oynamıyorsanız. Ben Jhin'ya da Swain oynarken bildiğin replikler oyundan daha çok zevk veriyordu lakin bu oyunda böyle bir şey hissetmedim Cypher hariç.
5-dün karşı Jett havadayken vandal ile HS attı yani uçan adam bile sizi vurabiliyor, koşarak adam vurma sorunu çözülmemiş devam ediyor.
6-skin alma sisteminin amacı ne insanları oyunda tutmak falan mı, insanlar skin alsın oyundan kopmasın mantığı mı sürdürüyor Riot Games.
Sosyaldeki nicki umursamayın Valorant'daki koymuş olduğum ismi koydum öyle pek önemsemiyorum nickleri.
Bu üç yorum kadar saçma bir şey görmedim. 5-6 bin saatim CS:GO oynamakla geçti ve bunlar Valorant'ta eksi veya artı bir şey değil. Ne kadar Valorant'ı sevmesem de, bu üç yorum aşırı saçma. Bunları koymasalar CS:GO'dan ne farkı kalırdı?

3000 küsur saat LoL var bende de. Sevmiyor gibiyim ama ondan başka oyun da oynamak istemiyor gibiyim. İstiyorum ama istemiyorum. Tam olarak böyle. Bu arada Valorant'ı ben de zamanında oynadım şimdi tek oynamam ama arkadaş ortamı olursa oynanır. Şu an Valorant'ı sevmiyorum.

Aldatıyor gibi hissediyor olmalısınız hocam ne de olsa aynı firmanın oyunları :D

Valorant'ı toplam 3-4 ay deneyimleme şansım oldu ilk çıktığında da oynadım şimdi de oynadım sırf arkadaşlarımın hatrı için. Bunu yazmamdaki sebep, oyunu 1-2 gün oynayıp kötüleme değil amacım. CS:GO Wolfteam Zula, LoL, TF2 bu oyunların hayatımda yeri var, LoL'u 6 senedir oynuyorum. Valorant'ta bütün ajanlarım açık. Ve hepsini de oynadım.
1-oyunda saçma derecede hatalar var. Adamın kafasına vuruyorum seside geliyor ama vücut sayılıyor. Bu olayı YouTuber'larda dile getiriyor bordo kendi YouTube videosunda Rio'ta bu sorunun olduğunu söylediğini söylemişti ama hala da devam ediyor.
2-aim kontrolü çok saçma, Zula'dan daha kötü, oyun şansa kurulmuş kafa atarsan kazanırsın atamazsan kaybedersin mantığı var. Spray atılmıyor oyunda öyle bir mekanik yok. Wolfteam'da dahi varken.
4-hayatımda gördüğüm eşleştirme sistemi en kötü olan oyun net Valorant. 20 level olana kadar ne çektiğimi hiç kimse bilemez. Valorant tracker programını kullanıyorum karşıma, yücelik, elmas, plat, Gold adamlar karşıma geliyordu haliyle bende ölüp ölüp duruyordum.

1- Yılların oyunu LoL'de bile hala hatalar var. Hatta geçenlerde 10 yıllık bir bugı bu yıl düzelttiler. Bunlar olabiliyor çoğu oyunda.

2- Zula ile karşılaştırmak bile yanlış. Spray gayette atılabilir duruma göre.

3- Bu konuda haklısın. Riot Games bu konuda hep çekimser. Yetişkin içerik eklemeye çok yanaşmıyorlar.

4- Eşleştirme sıkıntıları yer yer iyi, yer yer kötü olabiliyor. Gelişmeleri lazım.

5- Bu konu hakkında pek fikrim yok.

6- Bence bu konuda bir problem yok. Oyuncuları oyunda tutmak kötü bir şey değil.

Bu üç yorum kadar saçma bir şey görmedim. 5-6 bin saatim CS:GO oynamakla geçti ve bunlar Valorant'ta eksi veya artı bir şey değil. Ne kadar Valorant'ı sevmesem de, bu üç yorum aşırı saçma. Bunları koymasalar CS:GO'dan ne farkı kalırdı?

Aldatıyor gibi hissediyor olmalısınız hocam ne de olsa aynı firmanın oyunları :D
Ranked rekabetçi bir oyunda böyle çöp mekanikler o-l-a-m-a-z 😂 Aksi halde diyorsun ki oyun ranked rekabet oyunu değil, uçup kaçmalı battleroyal. CS:GO ile karşılaştirilacak tabii ki, Fortnite mı bu 😂

Ranked rekabetçi bir oyunda böyle çöp mekanikler o-l-a-M-A-Z 😂 aksi halde diyorsun ki oyun ranked rekabet oyunu değil, uçup kaçmalı battleroyal. CS:GO ile karşılaştirilacak tabii ki, Fortnite mı bu 😂

Ne alakası var adamlar kendi tarzını katmış birebir CS çakması oyun diye çıkardı. Kimsede oynamazdı. Muhtemelen Valorant'ı becerememişsin CS dede nova keleş arası bir rankın olduğu için böyle bir yorum yapıyorsun.

1- yılların oyunu LoL'de bile hala hatalar var. Hatta geçenlerde 10 yıllık bir bugı bu yıl düzelttiler. Bunlar olabiliyor çoğu oyunda.

2- Zula ile karşılaştırmak bile yanlış. Spray gayet de atılabilir duruma göre.

3- bu konuda haklısın. Riot Games bu konuda hep çekimser. Yetişkin içerik eklemeye çok yanaşmıyorlar.

4- eşleştirme sıkıntıları yer yer iyi, yer yer kötü olabiliyor. Gelişmeleri lazım.

5- bu konu hakkında pek fikrim yok.

6- bence bu konuda bir problem yok. Oyuncuları oyunda tutmak kötü bir şey değil.

Hocam spray atılmıyor be ciddiyim oyun One -tap ve burst üzerine kurulu bu yüzden aim de önemli lakin işlerin büyük olayı şansa kalıyor.
Skin alma kısmında ise ben niye istediğim skini alamıyorum? Bir skin almak için 1 sene beklemek zorunda mıyım?
1-maddeye cevap olarak ise Lol her sene sinematik çıkarıyor ve bu yıl çıkarttıkları sinematik rezaletti ve hiç kimse tarafından sevilmedi riotta çalışan adam ise redditte 1senedir valoya daha fazla ağırlık verdiklerini söyledi lakin bu sene sonucu lole daha fazla odaklanacaklarını söyledi .
Buna rağmen valoda hata olması can sıkıcı bir durum .

Zaten Valorant'ta sabit bir sprey paterni yok. Her sıkışında aynı şekilde giden farklı paternler var. Ayrıca karakterlerini neden LoL'deki gibi özgün yapamadıklarınıda anlayamıyorum. LoL'de DOTA'nın kopyası orası da ayrı bir konunu başlığı. Valorant'ı kapalı betadan beri oynuyordum Pearl gelene kadar. Aynı zamanda CS:GO'da oynuyordum. Ayrıca birde eskiden TF2 oynardım, ticaretini falan yapardım. Valorant asla CS oyunlardan iyi olamaz. Sadece CS yerine bir alternatif olabilir.
CS'deki o rekabetçi özelliği maalesef yok oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı