Valorant çok saçma değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı kişiler Valorant oyunun velet kitlesinden bahsediyor evet bu doğru en alt ranktaki oyuncular genellikle velet oyuncular veya arada bir oyuna giren kişilerden oluşuyor zaten bir oyunu iyi oynamadığınız sürece sizde aynı rankta olacaksınız mutele oyununu oyna kimse seni zorlamıyor ve rank yükseldikçe kaliteli insanlar artıyor maça çocuk gelse bile saygılı efendi kişiler oluyor arada çürük elma oyuncular çıkıyor ona da yapacak bir şey yok CS konusuna gelecek olursak CS köklü bir tarihi olduğu için ve çoğu kişinin çocukluk oyunu olduğu için istemsizce CS hayranlığı oluyor CS'nin karşınında ne olursa olsun CS'yi seçiyor çünkü çocukluk oyunu kısacası Valorant ile CS tarihleri yer değişseydi yani Valorant daha eski bir oyun olup CS yeni çıksaydı eminim ki herkes Valorant'ı savunacaktı çünkü çocukluk oyunu olacaktı ve şunu da ekleyim Valorant'ta rank yükseldikçe oyunda ki zevk artıyor düşük ranktakilerin çoğu koşarak vurma vesaire olaylardan bahsediyor evet oyunda koşarak vurma sinir edici olabilir, kusura bakmayın ama koşan kişiyi aim i tutan herkes vurabilir ve iyi oynayan herkes rank atlayabilir o yüzden bazı kişiler hiç inkar etmesin ben rank atlayamıyorum diye saygılar.

Burada Valorant gibi bir şaheseri gömenler CS de Ruslarla birlikte yoluna devam edebilir :D 10 yaşındaki çocuklara öldüğünüz ve skilleri beceremediğiniz için laf atmanız çok acınası. Siz 20 yıldır aynı şeyler yapılan oyunda aynı şeyleri yapmaya devam edin. Biz yeni ajan ve yeni skinleri bekliyoruz. Sizin ilahlaştırdığınız normal bıçakları çok daha iyi renk ve efektli haliyle çok daha ucuza alabiliyoruz. Maaşınızı yatırıp 1 bıçak alamamaya devam edin :D

Valorant'ta immortala kadar çıkmış biri olarak zırva olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle csdeki skinlerin pahalı olmasının Valorant'ın daha iyi olmasıyla alakasını anlayamadım. İnsanlar csdeki skinlerden dünya para kazanıyor. Bu USDT daha ucuzken niye Bitcoin alayım demekle aynı şey. Yeni ajan ve yeni skinleri bekliyoruz demişsin CS daha 3-4 gün önce yeni skinler getirdi, ve oyunun motoru yenileniyor. Bu güncellemeye sadece grafik olarak bakmak çok saçma. Teknik detayların yanında oyunun daha hızlı güncellenmesine de imkan sağlıyor. Aynı şeyleri yapıyorsunuz demişsin Valorant'ta da insanlar aynı karakterleri oynayıp aynı lineupları kullanıyorlar. Lineup'ı kullanmamanın mantığı da yok çünkü çok op lineuplar olduğu için başka yere atmak ahmaklık. Örnek: Viper. Esini aynı yere atıp, bombayı aynı yere kurup, Q sunu aynı yere atıp, doğduğun yerdeki bir taşa aim koyup C atıyorsun her el. Kısaca zırvalamışsın.

Evet 500 metreden tarayarak hs atabilme biraz saçma. İsabet oranını vandal ve phantom için bir tık yüksek yapmışlar gibi.

CS'de Rainbow da yıllarımı vermiş ve aimimin gerçekten iyi olduğuna emin olduğum bir normal oyuncuyum. Hep yüksek elolarda oynadım ama Valorant sizce de çok saçma değil mi? Koşarak HS atmalar skillerin dengesizliği ezbere pickler gerçekten bir oyuncuyu çok fazla yoran ve bir o kadar bağımlılık yaratan bir oyun olduğunu düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi çok merak ediyorum.
Valorantta immortal III e kadar çıktım fakat dusuncem kesinlikle seninki ile aynı biryerden sonra yetenek değil ezbere dayanıyor ne kadar ezberlersen o kadar oynuyorsun kesinlikle yüksek eloda durarak ateş falan edilmiyor yayincilardan gördüğünuz çoğu video da en iyi oynadıkları maclar karşılarına havada headshot atan raze ler geldiğinde yayimlamiyorlar hepsi bu

CS fizikleri kötü olsada nişan alırken daha rahat hissediyorum. Valorant da mouse kaydırırken anlayamadığım bir rahatsızlık vardı.

Nedense sürekli yeni harita ve ajan getiren Valorant'tan sıkılan çok insan görüyorlarmış ama 20 yıldır aynı oyun olan CS'den kimse sıkılmıyormuş.
Aynen dostum o yüzden CS oynayan kitlenin neredeyse tamamı Valorant'ta oynuyor şu an.
Forum kurallarını bilmeden konuşman da ayrı komik. CS2 çıkınca bu konuyu tekrar tartışabiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı