Valorant çok saçma değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burda Valorant gibi bir şaheseri gömenler Cs de Ruslarla birlikte yoluna devam edebilir :D 10 yaşındaki çocuklara öldüğünüz ve skilleri beceremediğiniz için laf atmanız çok acınası. Siz 20 yıldır aynı şeyler yapılan oyunda aynı şeyleri yapmaya devam edin. Biz yeni ajan ve yeni skinleri bekliyoruz. Sizin ilahlaştırdığınız normal bıçakları çok daha iyi renk ve efektli haliyle çok daha ucuza alabiliyoruz. Maaşınızı yatırıp 1 bıçak alamamaya devam edin :D

Escape from Tarkov, CoD Warzone, Apex, Pubg, Squad, Insurgency, BF
Dediğiniz oyunlarla CS'nin benzer hiçbir yanı yok be hocam, cidden farklı oyunlar. PUBG dışında hepsi de daha kaliteli oyunlar fakat rekabetçi oyun denilince akla BF'nin multiplayeri, Squad gelmez değil mi? Battle Royale oyunlarına bir şey diyemem fakat CS ile Battle Royale oyununu kapıştırmak mantıksız bence, onun yerine takım bazlı 5v5 gibi, (Overwatch, R6 vb.) kastetmiştim.) Bence dediğiniz oyunlar espor ve rekabetin revaçta olduğu oyunlar değil, silah oyunları, savaş simülasyonu demek daha doğru olur. Yanlış anlaşılmasın PUBG dışında söylediğiniz oyunların hepsine de sistemimle imrenerek bakıyorum, kalitenin hatsafhada olduğu oyunlar.

Dediğiniz oyunlarla CS'nin benzer hiçbir yanı yok be hocam, cidden farklı oyunlar. PUBG dışında hepsi de daha kaliteli oyunlar fakat rekabetçi oyun denilince akla BF'nin multiplayeri, Squad gelmez değil mi? Battle Royale oyunlarına bir şey diyemem fakat CS ile Battle Royale oyununu kapıştırmak mantıksız bence, onun yerine takım bazlı 5v5 gibi, (Overwatch, R6 vb.) kastetmiştim.) Bence dediğiniz oyunlar espor ve rekabetin revaçta olduğu oyunlar değil, silah oyunları, savaş simülasyonu demek daha doğru olur. Yanlış anlaşılmasın PUBG dışında söylediğiniz oyunların hepsine de sistemimle imrenerek bakıyorum, kalitenin hatsafhada olduğu oyunlar.
Rekabetçi oyun tanımına giriyor hepsi. Raund bazlı deseydiniz öyle örnek verirdim tabi ama raund bazlı aşırı oyun yok zaten.

Rekabetçi oyun tanımına giriyor hepsi. Raund bazlı deseydiniz öyle örnek verirdim tabi ama raund bazlı aşırı oyun yok zaten.
Evet hocam, zaten çok oyun yok dediğiniz gibi. Overwatch, R6, CSGO, Valorant var, daha da vardır kıytıda köşede akla gelmeyen ama R6'dan sonra en iyi vuruş hissiyatı CS'de, CS daha hızlı bir oyun olduğu için bana en çok keyif veren aralarında fakat R6'nın kalitesi de küçümsenemeyecek kadar iyi.

Aktif olarak CS de Rainbow da Valorant da oynuyorum ve kesinlikle Valorant içlerinde en saçması. Yine de oynuyorum ama.

cs gerçekten abartılmış bir oyun. valorant kat kat iyi olmasına rağmen cs, valoranttan önce çıktığı için karşılaştırılıyor. şu ana kadar cs den sıkıldığı için valoranta geçen onlarca oyuncu gördüm ama bir kere valoranttan sıkılıp cs geçen bir oyuncu görmedim. cs:go yalvar yakar 10 yıl sonra 128 tick getiriyor o da source 2 geldi diye yoksa onu da getirmezlerdi. silah kostümleri olsun, profesyonellik açısından değil de eğlence açısından olsun, oyuncular ile ilgilenmeleri olsun her şekilde valorant çok daha iyi bir oyun. ha birde 10 yıldır en büyük 2. kitle olan türklere ayrı bi sunucu açma zahmetine girmemeleri de cabası.
Csgo bence her türlü en iyisi
Oyuncu kitlesi.grafik.silah ticareti konusunda çok iyi
Mesela gidiyosun 200tlye skin aliyosun 2gun sonra satıp başka bit anne alabiliyosun ve csgo sayesinde 3 ayda 250tl gibi bir miktar para kazandım.Valorant bunların hiçbirini sağlamıyor.

Koşarak vurmak ve ezbere pickler cidden oyundan illallah ettiriyor. Skinlerde bence CS'den daha iyi bir sistem var ona bir şey diyemem. Ama genel olarak dediklerinize hak veriyorum.

Valorant oynuyordum bırakalı 2 ay oldu. Valorant'ın çok gereksiz olduğunu ve dengesiz bir oynanışa sahip olduğunu düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı