Valorant & CS benzeşmesi

Bence kafadan vurunca gayet tatmin ediyor. İsmini hatırlamıyorum ama bir karakter kafadan vurunca güzel şeyler söylüyordu.

Ben size Riot'un yeni bir şeyler yapması konusunda katılıyorum. Valorant'ı ilk duyurduklarında Overwatch'ın dengeli ve daha düzgün mekanikli halini çıkaracaklarını sanmıştım. Sonuçta adamlar LoL gibi bir MOBA'yı geliştirmiş. FPS ve MOBA oyunlarını da güzel harmanlayabilirler diye düşünüyordum ama gerçekten de onların benzemeye çalıştığı oyun CS:GO oldu. Ayrıca 2020'de çıkış yapmış bir oyun için grafikleri de çok kötü gözüktü gözüme. Sanki sırf FPS çıkarmış olmak için çıkarmışlar gibi geliyor bana. Hani böyle demişler ki 10. yılımıza özel FPS çıkaralım ve akıllarına ilk gelen şeyi şak diye çıkarmışlar. Oyunun yaşattığı hissiyat aynen bu işte.

(Cs go, valorant, pubg, fortnayt ve cod gibi oyunları aşağı gören dalga geçen varsa eklesin, kardeşimdir.)

Oyun henüz bitmedi. Zaten bomba modu sıra dışı bir mod değil. Oyun bedava olduğu için oyuncu sayısıda bir hayli artıyor, ortalamanın altında bir oyuncunun oyununuza gelmesi muhtemel. CS'nin modifiyeli hali demişsiniz fakat bir FPS oyununda ne aradığınızı belirtmemişsiniz.

Valorant'da adamı silahla vurunca sevinemiyorsun ne anlamı kaldı? CS1.6 bile daha iyi. Başka konuda Valorant güzel demiştim lakin indirip 2-3 el attım oyun şahsi fikrimce kötü. Şu an yükselişte ama düşecek.

Valorant cidden çok kötü bende hiç beğenmedim CS'de çoğunlukla hile var konusuna çok şaşırıyorum çünkü CS:GO 21Ağustos 2012 tarihinde çıktı Valorant ise yeni bir oyun o yüzden hile koruması üzerinden Valorant'ı korumayın arkadaşlar CS hala güzel ve efsane bir oyundur CS 1.6 daha efsanedir

Cs Go ile Valorant ı nasıl eşdeğer görürsünüz anlamıyorum. Oyun çok faklı basit ve çocukça bence. Cs her haliyle götürür bu işi. Tamam güzel oyun ama Cs ile yarışamaz.

Valorant'ın mekanikleri olsun öldürme hissiyatı olsun (sadece öldürme hissiyatını arttırılmış) hepsi CS:GO'ya benzer silahlar bile sadece görünüş olarak değiştirilmiş. Ama CS:GO FPS oyunlarının 1. sidir çünkü adamlar çok iyi mekaniklere sahip. Ama hilelerden geçilmiyor...

Valorant'ın mekanikleri olsun öldürme hissiyatı olsun (sadece öldürme hissiyatını arttırılmış) hepsi CS:GO'ya benzer silahlar bile sadece görünüş olarak değiştirilmiş. Ama CS:GO FPS oyunlarının 1. sidir çünkü adamlar çok iyi mekaniklere sahip. Ama hilelerden geçilmiyor...

Hile konusunda yazmıştım yine yazıyorum CS:GO eski bir oyun eski bir oyunun kod açığını bulmak çok kolay bir şeydir ama Valorant daha yeni ve öldürme hissiyatı derken ben hiçbir hissiyat almadım CS'de deagle ile kafa atınca oooohhhh diyorsun Valorant'ta anlamıyorsun abwjkgbkjawgbjk :)

Yeni konular

Geri
Yukarı