Valorant gibi oyunları oynatacak sistem önerisi

Playstor

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bıraktı

24.02.2023
Meslek
Bıraktı 24.02.2023
Konu başlıktaki gibi yanıtlarınızı bekliyorum. Valoran, t Fortnite gibi oyunları açması yeterli. Bulabildiğiniz en ucuzu nedir? Fortnite yazdım ama çok zorunlu değil o ama RAM lütfen 8 GB altı olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlıktaki gibi yanıtlarınızı bekliyorum. Valoran, t Fortnite gibi oyunları açması yeterli. Bulabildiğiniz en ucuzu nedir? Fortnite yazdım ama çok zorunlu değil o ama RAM lütfen 8 GB altı olmasın.

Tavsiyem minimum 1200 AF RX560 olur. Valorant'ı 1080p düşükte 150. Fortnite 1080p de ortalama 90 FPS oynatıyor.

Hocam bütçe vermeniz gerekiyor :).

Belirli bir bütçe yok siz bulabildiğiniz en ucuları verebilir misiniz ben sisteme göre seçeceğim.

Tavsiyem minimum 1200 AF RX560 olur. Valorant'ı 1080p düşükte 150. Fortnite 1080p de ortalama 90 FPS oynatıyor.

Teşekkürler bakacağım.
Baktım ama ben dizüstü düşünüyordum galiba yazmayı unutmuşum.

Son düzenleme:

GeForce 820M
4 GB 1666MHz RAM
Intel i5 5200U 2.2GHz
Ve bir adet WDC HDD

Bu sistem ile CS:GO, Valorant sabit 60 FPS oynayabiliyorum, o kadar yüksek sistemlere gerek yok Valorant için. Bir de minimum demişsiniz. Minimum bu sistemi önerebilirsiniz :D

Detayları ile paylaşabilir misiniz acaba kardeşime bilgisayar toplamaya çalışıyorum düşük bütçe ile, şimdiden teşekkürler.

Hocam şöyle söyleyeyim FPS oyunları açısından bir sıkıntı çıkarmaz. Yani LoL, CS:GO, Valorant vb. oyunlarda 100FPS üstü. Sıcaklık olarak işlemci 50 ekran kattınında yine 50 dereceyi geçtiğini görmedim. GTA 5 yüksek ayarlar 60FPS de oynatıyor. Yeni nesil AAA oyunları GeForce NOW üzerinden oynarsanız. Uzun yılları olan bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı