Valorant günümüzde oynanır mı?

Betadan beri oynuyorum oyun o kadar kendini tekrarlamaya başladı ki geçen ay hesabı satıp bıraktım. Şu an CoD MW2022 oynuyorum çok iyi.

Sürekli oynayan arkadaşlarınız/ortamınız yoksa ve yalnız girecekseniz oynanmaz. Ortamınız olsa bile ortam için girilir, Valorant pek içine çeken bir oyun değil.

Benim gibi ilk 1-2 ay oynayıp "bu oyun sarar" dedikten sonra para harcar sonra sıkılırsınız. Paranız da boşa gider. Şahsen ben Valorant bıraktıktan sonra R6 başladım ve çok daha eğlenceli geldi. Şu an aktif olarak oynuyorum hatta. Bu yüzden R6 kalmanızı tavsiye ederim.

R6 daha eğlenceli hocam biliyorum. 2.5k-3K saatin olunca oyun artık standart hâle geliyor. Gerçi Valorant ve CS:GO artık daha sıkıcı gelir, o yüzden önceden başlamama kararı aldım.

İsteyen hocalarım Valorant hakkında konuşup tartışabilir.

R6 daha eğlenceli hocam biliyorum. 2.5k-3K saatin olunca oyun artık standart hâle geliyor. Gerçi Valorant ve CS:GO artık daha sıkıcı gelir, o yüzden önceden başlamama kararı aldım.

İsteyen hocalarım Valorant hakkında konuşup tartışabilir.
İstiyorsan Team Fortress 2'ye bi bak.Hala gideri var.

Hocam, şimdi şöyle söyleyeyim. Eğer hiçbir arkadaşınız oynamıyorsa Valorant oynamak, mantıklı değil. Çünkü sıkıyor bir yerden sonra. Zaten diğer hocalarımın da bahsettiği gibi smurf ve velet dolu, yani böyle keyfine oynayacaksanız, bir iki maç atıp çıkacağım diyorsanız oynanır, hayatsız gibi bin saat verilmez ama.
Anladım hocam cevap için sağ olun. Çevremde hiç kimse Valorant oynamıyor, onlar da sizin dediğinizi diyor. Cringe ve toxic kitleden çok bunalmış birkaçı. Hatta bazıları sırf bu yüzden hiç başlamamış bile.

Onlara da sorduğumda; "Keyfine gireceksen girersin, onun dışında rank kasma kanser olursun" demişlerdi.

Team Fortress 2'de oynuyorum. Hatta oyun hakkında bir konu bile açmıştım:

Rankınızı önemsiyorsanız gerçek hayatınızı etkilemeye başlar. Maç bittikten sonra -30 yediğinizi görünce ister istemez moral bozuyor.

Kaç senedir güncelleme bile almıyor oyun. Hile kaynıyor. Artık oynanmaz.

Selam, rekabetçi oyun olarak bir tek R6 ve LoL oynuyorum. Valorant'a da başlama fikri ucundan aklıma geldi. Valorant oynayanlar bu oyun hakkında ne düşünüyor? Tavsiye verebilirler mi?

Şimdiden teşekkürler.

Kendi görüşümü söyleyeyim, kendini tatlı göstermeye çalışan kızlarla, havalı göstermeye çalışan erkeklerle, iyi oynuyormuş gibi takılan tiplerle, istediği olmayınca maçı zehir eden tiplerle, 12 yaş tiplerle, tek hatada dil din ırk ırz ne varsa söven tiplerle oynamam. Şimdi gelip "elo yükseldikçe 12 yaş çocuklar azalıyor" muhabbetine girmeyin, Valorant'a özgü bir şey değil o. Elo yükseldikçe her oyunda yaşlar yükselir. CS'nin halen Valorant'a 1000 bastığını düşünüyorum.

Kaç senedir güncelleme bile almıyor oyun. Hile kaynıyor. Artık oynanmaz.

Aynen kanka hile kaynıyor :D Valorant'a güncelleme geliyorda ne oluyor? Gelen maksiumum 1 harita, 1 tane skin paketi. Sizde boş boş para yatırıyorsunuz. Ayrıca TF'nin güncellemeye ihtiyacı bile yok. TF2'nin onu canlı tutacak bir topluluğu var. Valorant'ın ise keyfini kaçıracak kişiler var. Son olarak TF2'de hile ve bot sorunu çözüldü.

Aynen kanka hile kaynıyor :D Valorant'a güncelleme geliyorda ne oluyor? Gelen maksiumum 1 harita, 1 tane skin paketi. Sizde boş boş para yatırıyorsunuz. Ayrıca TF'nin güncellemeye ihtiyacı bile yok. TF2'nin onu canlı tutacak bir topluluğu var. Valorant'ın ise keyfini kaçıracak kişiler var. Son olarak TF2'de hile ve bot sorunu çözüldü.
Valorant’a gelen tek şey kaplama mı sence? Valve’in umrunda olmayan TF2’daki kullanılmayan gereksiz silahlar Valorant’ta yok. Daha 1 hafta önce tüm ajanları dengelemek için nerfler ve bufflar getirildi. Valve en son ne zaman böyle bir şey yaptı? Kabul edin, Valve TF2’yu unuttu veya umrunda bile değil.

Valorant'a gelen tek şey kaplama mı sence? Valve'in umurunda olmayan TF2'daki kullanılmayan gereksiz silahlar Valorant'ta yok. Daha 1 hafta önce tüm ajanları dengelemek için nerfler ve bufflar getirildi. Valve en son ne zaman böyle bir şey yaptı? Kabul edin, Valve TF2'yu unuttu veya umurunda bile değil.

Evet tek yaptıkları şey o. İkide bir gelen nerfler veya bufflar,Sürekli değişen ajan özellikleri yerine sabit kalmayı tercih ederim. Ayrıca gereksiz derken? Yapabileceğim o kadar kombo varken nesi gereksiz? Ve biz zaten kabul ediyoruz Valve Team Fortress'ı unuttu.

Geri
Yukarı