Valorant günümüzde oynanır mı?

TR sunucusu shitpost gibi, her şey var.
Sapığı var, iyi olanlar var, kız var, çocuk var, dayı var, kötü olanlar var, troller var, küfürbazlar var.

Sıkıntı şu ki oyunun default silahlarını vuruş hissi cidden kötü. Bu da seni ister istemez animasyonlu silahlara para yatırmaya itiyor.

Hazır CS2 kapıdayken bence başlanmaz ama samimiyet ve oyundaki çeşitlilik güzel. Karar sana kalmış.

Aga Valorant ben pek sevemedim kişisel zevk meselesi gerçi ama bence Valorant'ı 1-2 seneden fazla oynayan Gaming köylüsüdür kitle çünkü tamamen köylü, CS:GO kitle olarak daha iyi bence.

Kitle olarak CS daha iyi katılıyorum.
Ama Ruslar ve polonyalılar için aynı şey söylenemez.

TR sunucusu shitpost gibi, her şey var.
Sapığı var, iyi olanlar var, kız var, çocuk var, dayı var, kötü olanlar var, troller var, küfürbazlar var.

Sıkıntı şu ki oyunun default silahlarını vuruş hissi cidden kötü. Bu da seni ister istemez animasyonlu silahlara para yatırmaya itiyor.

Hazır CS2 kapıdayken bence başlanmaz ama samimiyet ve oyundaki çeşitlilik güzel. Karar sana kalmış.

Kitle olarak CS daha iyi katılıyorum.
Ama Ruslar ve polonyalılar için aynı şey söylenemez.

Ben çok seviyorum Rusları kendi kendilerine konuşuyorlar clught atınca değişik değişik sesler falan çıkarıyorlar :D Hem okuma yazma bilmeyen çocuklarla oynamaktan iyidir

Selam, rekabetçi oyun olarak bir tek R6 ve LoL oynuyorum. Valorant'a da başlama fikri ucundan aklıma geldi. Valorant oynayanlar bu oyun hakkında ne düşünüyor? Tavsiye verebilirler mi?

Şimdiden teşekkürler.

Bende R6 oynuyorum Valorant geçme hem yeni sezon geldi hard Core devam et bence R6 aimi kolay kazanilan CS aimine benzemiyor.

Geri
Yukarı