Valorant Haksız Ban

Raxana

Hectopat
Yer
Kıbrıs
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba.
Öncelikle ilk defa bir konu oluşturuyorum bundan dolayı bir hatam olursa beni uyarırsanız sevinirim.

20.07.2020 tarihinde şehir dışına çıktım arkadaşlarımla buluşmak için... Şehir dışında olduğumdan arkadaşlarım ile biraz eğlenelim falan dedik bir internet kafeye girdik ve Valorant'ta ilk oyunun 3-4. roundunda sınırsız olarak uzaklaştırıldık.

Valorant Support'a sürekli ticket atıyorum, videolu ve konumun ile ilgili kanıtlar ile fakat banımı kaldırmaya hiçbir şekilde yaklaşmıyorlar.

Tüm emeğim, oyun yatırdığım paralar... Ben bu oyunu betadan beri oynuyorum betanın 2. günü drop aldım, tek eğlenerek oynadığım oyundu...
Şimdi de böyle bir sorun yaşıyorum yardımcı olabilecek bir kişi var mı?

Ne yapabileceğim hakkında bir fikri olan var mı?

Merhaba.
Öncelikle ilk defa bir konu oluşturuyorum bundan dolayı bir hatam olursa beni uyarırsanız sevinirim.

20.07.2020 tarihinde şehir dışına çıktım arkadaşlarımla buluşmak için... Şehir dışında olduğumdan arkadaşlarım ile biraz eğlenelim falan dedik bir internet kafeye girdik ve Valorant'ta ilk oyunun 3-4. roundunda sınırsız olarak uzaklaştırıldık.

Valorant Support'a sürekli ticket atıyorum, videolu ve konumun ile ilgili kanıtlar ile fakat banımı kaldırmaya hiçbir şekilde yaklaşmıyorlar.

Tüm emeğim, oyun yatırdığım paralar... Ben bu oyunu betadan beri oynuyorum betanın 2. günü drop aldım, tek eğlenerek oynadığım oyundu...

Banlı bilgisayardan girdiysen büyük ihtimalle hesabın o yüzden kısıtlandı. Yapabileceğin bişey yok ya af çıkıcak yada o hesaba veda ediceksin. Riot games hile vb.. konularda çok katı davranıyor.

Merhaba.

Riot çok katı bu konularda maalesef tahminen acılmaz.

İnternet kafedeki bilgisayarda hile yüklü olabilir, Vanguard sistemde herhangi bir Valorant için 3. parti bir uygulama gördüyse ban atmış olabilir. Ben bu sebeplerden dolayı güvenmediğim bir bilgisayarda herhangi bir kendime ait hesap vs. açmam, önermemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı