Valorant Haksız Ban

Trollere dayanamıyorsan oynamayacaksın bu kadar basit. Ben şahsen online oyunlardan nefret ediyorum bu yüzden. Singleplayer takılıyorum, sinirimi bozanı öldürüyorum falan. :D Salın şu lolü csgoyu falan artık.
Öyle bir şey yok yalnız. Arkadaş bulamadığımız için random insanlarla oynuyoruz adam geliyor Troll yapıyor. Senin kimsenin oyun zevkini baltalama halkın yok. Ama normal maç ama dereceli maç. Online rekabetçi olarak sadece Apex oynuyorum. Allah'tan onda çok fazla toxic çocuk yok:D Ama düşer düşmez oyundan çıkanlar çok var. Onlar sinir ediyor işte.

Ne yani hesabınız yıllanınca küfür etme hakkı mı doğuyor? Ne güzel hiç ayrım yapmadan kurallara uymayanları banlıyorlar, ellerine sağlık.
8 Yıl içinde maximum 5 cümle küfür etmişim. Irkçılık adı altında sınırsız ban yedim, çarın uyarısı yok bilgin olsun.

Riot Games bu tür konularda çok katıdır. Ve de asla internet kafelerde oyun oynama, çünkü bazı insanlar gelip Cheat Engine kullanıp bilgisayarın banlanmasına neden oluyorlar. Sonra girince sen de banlanıyorsun.

Tamam da işte ben bunu bilmiyorum ve bu çok saçma bir şey değil mi? Neden başkasının yaptığı bir şey yüzünden ben yasaklanıyorum?

Tamam da işte ben bunu bilmiyorum ve bu çok saçma bir şey değil mi? Neden başkasının yaptığı bir şey yüzünden ben yasaklanıyorum?
Açıklaması zor. Şöyle anlatayım, Riot Games banlı cihazları (cihazları diyorum çünkü sadece hesabı değil cihazı da banlıyorlar) aklında tutup oradan giriş yapan tüm hesapları banlıyor. Hem de suçsuz yere. Artık "Neden ben?" deme zamanı geçmiş dostum. Üzülerek söylemeliyim ki kendine bir an önce yeni hesap açsan iyi olur.

Açıklaması zor. Şöyle anlatayım, Riot Games banlı cihazları (cihazları diyorum çünkü sadece hesabı değil cihazı da banlıyorlar) aklında tutup oradan giriş yapan tüm hesapları banlıyor. Hem de suçsuz yere. Artık "neden ben?" Deme zamanı geçmiş dostum. Üzülerek söylemeliyim ki kendine bir an önce yeni hesap açsan iyi olur.

Riot Support ile uğraşmayı zaten bıraktım. Tüm oyunları da aynı şekilde... İnternet sahibi uğraşıyor bu konular ile uğraşsın banı açtıramazsa da en kötü paramı isterim. Hesabı da zaten alırsam direk satacağım...

Riot Support ile uğraşmayı zaten bıraktım. Tüm oyunları da aynı şekilde... İnternet sahibi uğraşıyor bu konular ile uğraşsın banı açtıramazsa da en kötü paramı isterim. Hesabı da zaten alırsam direk satacağım...
En iyisini yaparsın. Hem internet kafe sahibinin bence denetlemesi lazım tüm bilgisayarları. Yoksa niye açıyorsun ki?! Küçükken arkadaşım bilgisayardan oyun kopyalamaya çalışırken internet kafe sahibi tarafından yakalanmıştı. Ama adam geçerken görmemişti. Bilgisyarının başından ok gibi fırlayıp hemen flaşın içini boşaltmıştı.

En iyisini yaparsın. Hem internet kafe sahibinin bence denetlemesi lazım tüm bilgisayarları. Yoksa niye açıyorsun ki? Küçükken arkadaşım bilgisayardan oyun kopyalamaya çalışırken internet kafe sahibi tarafından yakalanmıştı. Ama adam geçerken görmemişti. Bilgisyarının başından tamam gibi fırlayıp hemen flaşın içini boşaltmıştı.

Doğrudur. Ben burada tüm suçu internet kafe sahibine buluyorum sonuç olarak güvenip onların bilgisayarlarındaoyuna giriyoruz.

Geri
Yukarı