Valorant haksız ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4500TL yatırdınız hesaptaki banınızın kalkma ihtimali sıfır.
Yeni hesaplarınızda oynamaya devam edin.

Tamam hocam yanılıyorlarsa en beğendiğiniz cevabı çözüldü olarak işaretleyin. İnsanların sinirini daha fazla bozmayın. Fikir almaya mı geldiniz yoksa kendini bildiğinizi okumaya mı?
mesajları okumadan yorum yapan kişiler var ben derdimi söylüyorum insanlar beni yargılıyor okumadan tamamen

@atahanckygl şaka bir yana Vanguard yazılımı Tencent'in kullandığı en gelişmiş anti-hile sistemlerinden birisi. Herhangi bir Riot görevlisinin bu programın hile sebebiyle attığı banı açacak gücü ve yetkisi yok. İstersen Çin'e uçak bileti alıp Tencent binasını bas istersen dava aç olan oldu.

Teknik olarak o hesabın sahibi de sen değildin, kullanım sözleşmelerinde hesap hakkı ve skin kullanımları ömür boyu kiralık olarak geçiyor. Sözleşmeyi bozduğun için de tüm haklarını elinden alıyor.

hileyi savunduğum felan yok yediğim banın da arkasındayım hile açtığım hesapta daha sonra hilesi oynadığımda neden bütün hesaplar değil de sadece main hesabım ban yedi sadece bunu merak ettiğim için buraya konu açtım

Hileyi savunduğum falan yok yediğim banın da arkasındayım hile açtığım hesapta daha sonra hilesi oynadığımda neden bütün hesaplar değil de sadece main hesabım ban yedi sadece bunu merak ettiğim için buraya konu açtım.

Yeni açtığın hesaplar 3 gün içinde yiyecek.

Artık bu tarz mesajlara cevap vermeyeceğim hileyi sadece DM moduna 1 dakika kullandım hayatım boyunca asla hile kullanmadım başka şekilde ve anakart mantığında da yanılıyorsun.

Hileyi açtın mı açtın. 10 saniyede açsan 10 saatte açsan bir hileci durumundasın. İkinci olarak bu kadar adam anakart banı yediğini söylüyor. Eğer sen hala durduk yere ban yediğini düşünüyorsan öyle düşünmeye devam et. Son bir kıyak, olan olmuş hesabın gitmiş daha geri alamazsın ama yeni hesap açıp adam gibi hilesiz oynamak istiyorum dersen anakart kimliğini değiştirmenin yöntemleri var bu banı kaldırmak için. Bildiğim kadarıyla zor değil, istersen inceleyebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı