Valorant Haksız Ban

Galiba bilgisayar da Cheat Engine yüklüydü onu hile diye tarıyor Riot Vanguard.
Cheat Engine açmadığınız sürede ban yemezsiniz. Yıllardır bilgisayarımda Cheat Engine var. Açmadığınız sürece ban yemezsiniz.

Kötü oynadığına gram ses çıkarmam. Ama trollersen farklı şekilde konuşuruz. Biz orada dereceli maçı atıyorsak ciddiyet olmalı. 4 kişi ciddi sen trollersen orada bir sakatlık vardır.
Trollere dayanamıyorsan oynamayacaksın bu kadar basit. Ben şahsen online oyunlardan nefret ediyorum bu yüzden. Singleplayer takılıyorum, sinirimi bozanı öldürüyorum falan. :D Salın şu lolü csgoyu falan artık.

Trollere dayanamıyorsan oynamayacaksın bu kadar basit. Ben şahsen online oyunlardan nefret ediyorum bu yüzden. Singleplayer takılıyorum, sinirimi bozanı öldürüyorum falan. :D Salın şu lolü csgoyu falan artık.
Oyle sey mi olur o adam benim oyun zevkimi baltalama hakkını nerden aliyor

Kimse küfür edilmeyi hak etmez. Kötü oynadığımda veya trollediğimde ana avrat sövenlere karşılık vermeyip oyun sonu raporladığımda ertesi gün ceza aldıklarının bildirimi geliyordu.

Dereceli karşılaşmalarda troll mantıksız bir harekettir. Sen bir tarafının keyfine oyuna girip milletle dalga geçmeye çalışırken, o insanlar maçı kazanmaya derece düşmemeye çalışıyor.
Bana da çok denk geliyor troll dereceli maçta raporluyorum. Derecesiz maçta ben de katılıyorum. Küfür etmeme de gerek yok, en iyi küfür raporlama sistemi 😊

Dereceli karşılaşmalarda troll mantıksız bir harekettir. Sen bir tarafının keyfine oyuna girip milletle dalga geçmeye çalışırken, o insanlar maçı kazanmaya derece düşmemeye çalışıyor.
Bana da çok denk geliyor troll dereceli maçta raporluyorum. Derecesiz maçta ben de katılıyorum. Küfür etmeme de gerek yok, en iyi küfür raporlama sistemi 😊
Reis bu arada denk geldim de aynı semtte oturuyormuşuz :D

Geri
Yukarı