Valorant haksız ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya farkında olmadan bir bug buldunuz ya da spoofer atdınız ya da kullandınız hile kendinden spoofer özeliği vardı.
Main hesabınızın ban yeme sebebi ise hile açtınız bilgisayarda daha önce oynanan hesaplara ban atıyor olabilirler.

Dostum o zaman ticketta bana bilgisayarınız temmuza kadar yasaklı diyor neden ben oynayabiliyorum çok mantık hatası var.

Riot Games de main hesabını banlama kurnazlığı ya

Arkadaşım olay oldukça basit. Senin anakartının adı Mehmet olsun. Sen Mehmet'i kullanarak Riot'un bir hesabında hile açmışsın. Riot'da o hesabı ve Mehmet'ten oturum açılacak tüm hesapları banlama kararı almış. Daha basit anlatamayız herhalde. Bu arada senin adına üzüldüm demek isterdim ama hak ediyorsun. Oyun zevkimizin içine ediyorsun. Az bile.
artık bu tarz mesajlara cevap vermeyeceğim hileyi sadece dm moduna 1 dakika kullandım hayatım boyunca asla hile kullanmadım başka şekilde ve anakart mantığında da yanılıyorsun
Ya farkında olmadan bir bug buldunuz ya da spoofer atdınız ya da kullandınız hile kendinden spoofer özeliği vardı.
Main hesabınızın ban yeme sebebi ise hile açtınız bilgisayarda daha önce oynanan hesaplara ban atıyor olabilirler.
onu da düşündüm ama öyle de değil diğer hesaplar yemedi önceden oynadığım

artık bu tarz mesajlara cevap vermeyeceğim hileyi sadece dm moduna 1 dakika kullandım hayatım boyunca asla hile kullanmadım başka şekilde ve anakart mantığında da yanılıyorsun
Hileyi indirmen bile ban yemen için yeterli.

Artık bu tarz mesajlara cevap vermeyeceğim hileyi sadece DM moduna 1 dakika kullandım hayatım boyunca asla hile kullanmadım başka şekilde ve anakart mantığında da yanılıyorsun

DM modun da kullandım diyorsun ve hayatım boyunca asla hile kullanmadım diyorsun.

Bu nasıl bir mantık? Mesajlarının uyumluluğunu gözden geçir.

Tamam hocam yanılıyorlarsa en beğendiğiniz cevabı çözüldü olarak işaretleyin. İnsanların sinirini daha fazla bozmayın. Fikir almaya mı geldiniz yoksa kendini bildiğinizi okumaya mı?

Sen başka bir hesapta hile kullandın. Hileden dolayı bilgisayardaki bütün hesaplar ban yer. Formattan sonra normal oynayabiliyorsan gecikmeli donanım banı yiyeceksin. Yeni açtığın hesaplarda ban yiyecek. 4500tl az para da değil neyse.

Tamam hocam yanılıyorlarsa en beğendiğiniz cevabı çözüldü olarak işaretleyin. İnsanların sinirini daha fazla bozmayın. Fikir almaya mı geldiniz yoksa kendini bildiğinizi okumaya mı?
Tamam da fikir mi veriliyor azarlanıyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı