Valorant hardware ban nedir?

Hardware yasaklaman kalktığı tarihte, bildiğim kadarıya anakart ve disk sürücüsünden kalkıyor.
Yeni bir hesap açarak oyuna devam edebilirsin, fakat hesabın bir daha açılmayacak.

Peki Sana Ve Diğer Arkadaşlara Uzun Cevaplarınız İçin Çok teşekkür Ederim🙏. İzninle Bir Sorum Daha Olucak. Benim İki Tane Cihaz Banı Tarihim Var, (Ha Bu Arada Ben O Sırada birkaç Hesapta açtım Acaba Daha Çok Aya Tetiklenmiş Midir Acaba?)1.si (13/04/2022), 2.si (20/05/2022) 13 Nisan Olan Benim Orijinal Hesabım Ban Yiyen (Zaten Açılmasını İstemiyorum) 20 Mayıs Olansa Cihaz Banı Yedikten Sonra Açtığım Hesap Yaani (Boş) Hesap, Benim Şimdi Cihaz Banım Sence 13 Nisan Da Mı Açılacak Yoksa 20 Mayıs Da Mı? Bu Arada Cevaplarınız İçin teşekkür Ederim Tekrardan🙏

Son düzenleme:
2 kere aynı cezadan yasaklandıysan sınırsız cihaz yasaklaması almış olabilirsin. Destek ekiplerine mesaj at net bir tarih verirler.

2 kere aynı cezadan yasaklandıysan sınırsız cihaz yasaklaması almış olabilirsin. Destek ekiplerine mesaj at net bir tarih verirler.
Ama Bide Şöyle Bir Aksilik Var O Aşamalarda 4-5 Tane Daha Hesap Açmıştım Onlar Da Banlanmıştı, Galiba Bu Nisan Yıl Sonuna Kadar Uzadı😔
@Pxn Sanırım Benim Galiba Pc Almaktan Başka Bi Çarem Yok Gibi

Abim bu belli bir tarihe kadar ban yediğin PC'den valorant açamıyacağını söylüyor.
Ama başka bir bilgisayar'dan oyuna girebilirsin.
Ve hile mi açtın?
Yoksa Hardware banı kolay kolay atmazlar

Yeni konular

Geri
Yukarı