Valorant Premium ban nedir?

Valorant oynarken bir adam beni aşırı tilt etti, ve sadece ona chat üzerinden aptal yazdım. Onun dışında herhangi bir argo kelime kullanmadim, adam beni repleyecegini söyledi. Ben de hiç takmadım, çünkü zaten bir Valorant rekabetci girdiğinizde çoğu zaman ana bacı kalmıyor. Bir aptal kelimesi yüzünden mi ban yiyeceğim! Çok saçma oyun bitince ekrana Premium bir şey bir şey kısıtlaması uygulandı dedi ve rekabetci başlama yerinde 335 saat 2 hafta ban yediğim gözüküyor. Sorum: Banı anladim da Premium ban nedir? Artık rekabtcide metinsel veya ses olarak iletişim sınırsız olarak kisitlandi mı yoksa 2 hafta sonra normal oyunuma devam mi edeceğim?
Premier bandir o, yanlis okumussun. Rekabetci ve premier lig kisitlamasi.

Yıllardır Valorant oynuyorum ilk defa duydum geçmiş olsun.

Valorant oynarken bir adam beni aşırı tilt etti, ve sadece ona chat üzerinden aptal yazdım. Onun dışında herhangi bir argo kelime kullanmadim, adam beni repleyecegini söyledi. Ben de hiç takmadım, çünkü zaten bir Valorant rekabetci girdiğinizde çoğu zaman ana bacı kalmıyor. Bir aptal kelimesi yüzünden mi ban yiyeceğim! Çok saçma oyun bitince ekrana Premium bir şey bir şey kısıtlaması uygulandı dedi ve rekabetci başlama yerinde 335 saat 2 hafta ban yediğim gözüküyor. Sorum: Banı anladim da Premium ban nedir? Artık rekabtcide metinsel veya ses olarak iletişim sınırsız olarak kisitlandi mı yoksa 2 hafta sonra normal oyunuma devam mi edeceğim?
Aptal yazmanizla 2 hafta Mac girme bani yemezsiniz ana baci sovmede genellikle öyle. Irkçılık din veya politika ile alakali olunca ban ihtimali daha artar. Ben size inanmıyorum açıkçası.

Tanıdığı varmış herhalde, millet aile bırakmıyor da ban yemiyor.
Ban yemiyor değil kanka FR serverde adama "hah idiot" dediğim için beta ve dolu hesabım 1 sene Ban yedi o kadar desteğe de yazdım fakat yardımcı olmadılar. Fakat tekte yemedim 1 sene Ban tabiki öncelerden de bu tarz şeylerden ban yemiştim.

Geri
Yukarı