Valorant hesabım kalıcı uzaklaştırıldı

"sabah uyandığımda arkadaşım beni uyandırdı hesabın ban yemiş diye." kısmını anlamadım. Mining açıkken girdiysen o yüzden yemiş olabilirsin.

Küfür etmedin toxic hareketler yapmadın korsandan ban yedin hiç inandırıcı değil.

Kanka hile olarak hiçbir şey yapmadım dedim yoksa oyun içinde herkes küfür eder ben sadece toxiclik yapmadım ve küfürden donanım banı yemek? Crack dosyalardan ban yiyon çok kişi var?

2 kere ban yemişsin suçu korsan oyunlara atıyorsun. Ben yüz yıldır korsan oyun oyun yüklerim bir kere bile Valorant hesabım ceza almadı. Daha iyi bahane bulmayı dene.

Kanka herkes illağaki banlanacak diye bir şey yok ben senin burada yüz yıldır crack kullanmanla alakalı demiyorum crack dosyalarının içinde trojan olabiliyor bu da valoranttın dosyalarına sızmış olabilir o yüzden soruyorum.

Tamam kanka hadi o ettiğin küfürleri gormezden gelip suçu beraber crackli oyunlara atalım: )

Evet kankam küfürden donanım banı yedim süper içerik like atmayı unutmayın. D

Hesabınıza sizin dışınızda biri daha giriyorsa bu da ban sebebidir.
HESABINIZI PAYLAŞMAYIN! - Riot Games

Evet zamanında arkadaşım istemişti aynı arkadaşım söylemişti zaten bende çok bilmiyorum.

Hile kullanıp kullanmadığınızı cidden bilemeyiz, fakat şöyle bir gerçek var Riot gerçekten de berbat :D destek talebi açarsanız ilgilenebilirler diye düşünüyorum eğer gerçekten bir sorun yoksa ki açarlar yasaklamayı, ama pek de umudum yok. İnsanların bu oyuna para yatırmaması gerekiyor bence.

Şu an ulaştım fakat hâlâ cevap vermediler 4 saat geçti umarım olumlu bir cevapla geri dönerler.

Kanka herkes illaki banlanacak diye bir şey yok ben senin burada yüz yıldır crack kullanmanla alakalı demiyorum crack dosyalarının içinde trojan olabiliyor bu da valoranttın dosyalarına sızmış olabilir o yüzden soruyorum.

Kim neden "dur bir trojan yazayım da oyun dosyalarına sızıp hile görevi görsün, millet de banlansın" diye bir virüs yazar? Böyle bir yeteneği varsa direkt hileyi yapar veya daha farklı işlerde kullanır. Pek mantıklı değil, trojanların ne amaçla kullanıldığı ve neler yaptığı az çok biliniyor.

Hem teknik olarak trojanın hile görevi görmesi pek mümkün değil, hileler harici olarak oyuna inject olurlar ve bunun da Vanguard tarafından tespit edilmesi gerekir. Vanguard bilgisayardaki virüsleri hile olarak algılamaz, her bilgisayar kullanıcının bir virüsten etkilenme riski vardır. Zaten zamanında hesabını arkadaşına vermişsin burada en büyük şüpheli o oluyor.

Kanka hile olarak hiçbir şey yapmadım dedim yoksa oyun içinde herkes küfür eder ben sadece toxiclik yapmadım ve küfürden donanım banı yemek? Crack dosyalardan ban yiyon çok kişi var?

Kanka herkes illağaki banlanacak diye bir şey yok ben senin burada yüz yıldır crack kullanmanla alakalı demiyorum crack dosyalarının içinde trojan olabiliyor bu da valoranttın dosyalarına sızmış olabilir o yüzden soruyorum.

Evet kankam küfürden donanım banı yedim süper içerik like atmayı unutmayın. D

Evet zamanında arkadaşım istemişti aynı arkadaşım söylemişti zaten bende çok bilmiyorum.

Şu an ulaştım fakat hâlâ cevap vermediler 4 saat geçti umarım olumlu bir cevapla geri dönerler.
Dostum bana hayalperest biri gibisin geldi. Crack dosyalar oyun dosyalarına sızmış olabilir falan diyorsun 😅. Sana Vanguard'ı özetleyeyim; Vanguard, Valorant istemcisi çalışmaya başladığı gibi çalışmaya başlayan bir arkaplan görevi. Sürekli olarak oyunun çalışırken arkada çalıştırdığın görevlerin etkinliklerini loglayarak belli aralıklarla logladigi dosyaları Riot Anticheat ekibine gönderir. Bu dosyalara sen oyun içerisinde hile sebebiyle raporlanırsan bakarlar. Oyun açığını kullanabilme potansiyeline sahip veya oyuna doğrudan çalışma zamanında kendini bir eklenti gibi dahil eden bir etkinlik görürlerse seni oyundan banlarlar. Vanguard kafasına göre ban atamaz yani. Vanguard sadece izler, log tutar ve gönderir.

Dostum bana hayalperest biri gibisin geldi. Crack dosyalar oyun dosyalarına sızmış olabilir falan diyorsun 😅. Sana Vanguard'ı özetleyeyim; Vanguard, Valorant istemcisi çalışmaya başladığı gibi çalışmaya başlayan bir arkaplan görevi. Sürekli olarak oyunun çalışırken arkada çalıştırdığın görevlerin etkinliklerini loglayarak belli aralıklarla logladigi dosyaları Riot Anticheat ekibine gönderir. Bu dosyalara sen oyun içerisinde hile sebebiyle raporlanırsan bakarlar. Oyun açığını kullanabilme potansiyeline sahip veya oyuna doğrudan çalışma zamanında kendini bir eklenti gibi dahil eden bir etkinlik görürlerse seni oyundan banlarlar. Vanguard kafasına göre ban atamaz yani. Vanguard sadece izler, log tutar ve gönderir.
Valorant istemcisi çalıştığı gibi değil PC açıldığı gibi çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı