Valorant hesabının geri çekildiği nasıl anlaşılır?

Bel Kemiği

Centipat
Yer
France, Paris
Güvenli bir siteden hesap aldım tam 390 TL'ye almıştım akşam oyuna girmek istedim ve Valorant'ta ilk mailden hesap çekme gibi şeyler olduğu için bundan şüphelendim ve satıcı benden Valorant'a ticket atmamı ve bunu kanıtlamamı istedi bende dediklerini yaptım ancak Valorant ticketta bana ilk ajan kullanılan ajan gibi bilmediğim sorular sordu ve satıcıya bunu attığımda cevap vermedi 1 hafta boyunca sonra tekrardan aynı şeyi istedi ben mi yanlış yapıyorum yoksa satıcı mı hatalı çözemedim, yardımcı olur musunuz?

1694797758395.png

Dosya Ekleri

• 1694797749764.png
    1694797749764.png
    39,9 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Riot'a attığınız maili ve cevap mailini de koyarsanız yardımcı olabiliriz(tabii kullanıcı isimlerini vb sansürleyerek).

Hesap alım satımı yapmamanız gerekirdi forumda her gün bas bas bağırıyoruz hesap alım satımı güvenilir değildir hiçbir kanuni hakkınız yok diye...

Güvenli bir siteden hesap aldım tam 390 TL'ye almıştım akşam oyuna girmek istedim ve Valorant'ta ilk mailden hesap çekme gibi şeyler olduğu için bundan şüphelendim ve satıcı benden Valorant'a ticket atmamı ve bunu kanıtlamamı istedi bende dediklerini yaptım ancak Valorant ticketta bana ilk ajan kullanılan ajan gibi bilmediğim sorular sordu ve satıcıya bunu attığımda cevap vermedi 1 hafta boyunca sonra tekrardan aynı şeyi istedi ben mi yanlış yapıyorum yoksa satıcı mı hatalı çözemedim, yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1944866
Oyuna satın aldığınız hesapla giremiyor musunuz?

Riot'a attığınız maili ve cevap mailini de koyarsanız yardımcı olabiliriz(tabii kullanıcı isimlerini vb sansürleyerek).

Hesap alım satımı yapmamanız gerekirdi forumda her gün bas bas bağırıyoruz hesap alım satımı güvenilir değildir hiçbir kanuni hakkınız yok diye...
1694798354315.png

İtemsatış'a destek açın, videolu bir şekilde kanıt gönderin desteklerine, müdahale edeceklerdir.
1 haftadır talebim sürüyor ancak adli işlerle uğraşmaktan nefret ediyorum birde hesap alış satışı yasak riota göre

Eki Görüntüle 1944882

1 haftadır talebim sürüyor ancak adli işlerle uğraşmaktan nefret ediyorum birde hesap alış satışı yasak riota göre
Biraz büyütüp atabilir misiniz ya da kesik kesik okuyamıyorum çünkü. Okuyabildiğim kadarıyla adamlar senden hesaba dair bildiğin bütün bilgileri atmanı istemişler. Tabi %99 hesabı ya satıcı ya da satıcının aldığı kişi geri çekti ve satıcı çamura yatıyor. O yüzden en mantıklı şey üstteki arkadaşın dediği gibi itemsatış ile görüşmen olur. BELKİ paranı geri alabilirsin.

Riot Desteğiyle yapabileceğiniz bir işlem yok. İtemsatış desteğiyle görüşmeniz lazım.
görüştüm zaten adli işlemlerle uğraşmam gerekiyor

Biraz büyütüp atabilir misiniz ya da kesik kesik okuyamıyorum çünkü. Okuyabildiğim kadarıyla adamlar senden hesaba dair bildiğin bütün bilgileri atmanı istemişler.
evet işte bende bunları bilmiyorum ilk mail sahibi ben değilim

görüştüm zaten adli işlemlerle uğraşmam gerekiyor
Uğraştırıcı ve kesin bir sonuç alacağınız bir şey değil. Sonuç olarak Riot'un hizmet kurallarına göre hesap alım satımı yasak. Burada sorumluluk biraz da size kalıyor. Şimdiden geçmiş olsun.

Geri
Yukarı