Valorant hesap alıcısına iade yapılmalı mı?

Gitsin davacı olsun bakalım. Kanıtı var mı bilgileri sizin değiştirdiğinize dair? Hesap bilgilerinin korunması kişinin kendi sorumluluğundadır. Mesajlara bakıldığı üzere belli ki şahıs sıkıntılı biri davacı olurum deyip göz korkutmaya çalışıyor.

@İbrahim Arıkan ve bana aşağıdaki hakaretleri söyledi ve eğer şikayet ederseniz bende bunlar yüzünden geri şikayette bulunurum dedim fakat TDK'de bir karşılığı yok dedi.
sie, sg falan dedi.

İş davaya giderse zaten IP adreslerine kadar gidileceğinden şifreyi siz geri almadıysanız sorun yaşamazsınız. Tek sorun bu infaz yani 5 yıl bir şeye karışmama olayı, size bırakıyorum bunu.

Hesap zaten bizim aileden fakat kardeşim geri almadım diyor, almışta olabilir fakat Valorant yüklü değil bilgisayarinda.

@İbrahim Arıkan ve bana aşağıdaki hakaretleri söyledi ve eğer şikayet ederseniz bende bunlar yüzünden geri şikayette bulunurum dedim fakat TDK'de bir karşılığı yok dedi.
sie, sg falan dedi.

Hesap zaten bizim aileden fakat kardeşim geri almadım diyor, almışta olabilir fakat Valorant yüklü değil bilgisayarinda.
Hocam hesabın ilk sahibi sizin aileden biriyse ben yanlış yönlendirmek istemiyorum. Ücret yüksek bir meblağ mıydı ?

sie, sg falan dedi.

Kardeşinizle ciddi anlamda oturun konuşun, hatta gözünü korkutun biraz. Mail adreslerini vs kontrol edin. Gerçekten doğru söylüyorsa hiç bir şey çıkmaz bu olaydan. Söylediklerine sie, sg bakılırsa çocuk bile olabilir. Olgun birinin bu tarz şeyler kullanacağını düşünmüyorum bile :d

Hocam hesabın ilk sahibi sizin aileden biriyse ben yanlış yönlendirmek istemiyorum. Ücret yüksek bir meblağ mıydı?

320 TL ve şu an elimde bu para yok, hafta içi çalışmak zorunda kalacağım :)

Kardeşinizle ciddi anlamda oturun konuşun, hatta gözünü korkutun biraz. Mail adreslerini vs kontrol edin. Gerçekten doğru söylüyorsa hiçbir şey çıkmaz bu olaydan. Söylediklerine
sie, sg
bakılırsa çocuk bile olabilir. Olgun birinin bu tarz şeyler kullanacağını düşünmüyorum bile :d

Kardeşimden cevap alıp geleceğim ve kardeşimin epostlarını kontrol edeceğim, en son gamesatışa üye oluyordu çünkü.

Bizim avukata meseleyi anlatıp geri dönüş yapacağım.

Kardeşim almış gibi duruyor ama emin değilim ve inkar ediyor.
Cevap bekliyorum hocam, teşekkürler bu arada. Alıcıya benim aldığıma dair yani eski mailime geri aldığıma dair bir kanıt istedim eğer kanıtı atarsa iade yapmam zorunluymuş fakat yapmazsa iade etmeyeceğim. Sie yazan birisi bence annesinden izinsiz evden çıkamıyordur.

Cevap bekliyorum hocam, teşekkürler bu arada. Alıcıya benim aldığıma dair yani eski mailime geri aldığıma dair bir kanıt istedim eğer kanıtı atarsa iade yapmam zorunluymuş fakat yapmazsa iade etmeyeceğim. Sie yazan birisi bence annesinden izinsiz evden çıkamıyordur.
Kardeşiniz geri aldıysa hesabı zaten dava açtığında yine size yansıyacaktır olay. Kardeşinizi biraz sıkıştırın bence, küçük yaşta dolandırıcılığa alıştırmayın. Geri alıp söylemediyse de sert bir dille şiddet uygulamadan uyarın. Ağaç yaşken eğilir.

Tam olarak bende ondan bahsediyorum işte. Mutlaka mail vardır. Kanıt yoksa dava da yoktur.

Geri
Yukarı