Valorant hile kullanmadığım halde HWID banı atıldı

kennedyman

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi forumlar.

Uzun dönemdir düzensiz aralıklarla VALORANT oynamaktaydım, VATAN Bilgisayar'dan yeni bir 240Hz'li sistem toplayıp oyunu profesyonel anlamda oynamaya başlamıştım.

Bugün maç esnasında oyundayken, ana sayfaya attı ve yapmış olduğum hileci bildiriminden dolayı teşekkür edilip, bildirimimin doğru olduğu mesajı geldi. Fakat oyundan niye attığını anlamamıştım, oyuna geri dönemeyip yeni maç aratmadığım için oturumu kapatıp, tekrar girmek istedim. Tekrar girdiğimde ise hesabımın kalıcı olarak yasaklandığı bilgisi geçti. Oyun esnasında hiçbir yazılım kullanmıyorum, Steam'ı bile kapatıyorum. Sadece Logitech G Hub uygulaması açık oluyordu. İnanamayarak korktuğum başıma geldi ve böyle bir durumla karşı karşıya kaldım.

kennedy#7810's Competitive Multiplayer Overview - Valorant Tracker | İstatistiklerim bunlar.

Oyunu fazla iyi oynadığımı düşünüyorum, istatistikleri incelerseniz fark edeceksiniz.

Fazlaca raporlandığıma dair oyun içinde chatten insanlar yazıyordu hatta gün içerisinde DM oynadığım sırada üç-dört insan art arda beni hileden raporladıklarını söylemişlerdi. Bu banın bir şey kullandığım için değil çokça kez raporlandığım için olduğuna inanıyorum, ticket attım durumu bildirdim bundan başka ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi forumlar.

Uzun dönemdir düzensiz aralıklarla Valorant oynamaktaydım, Vatan Bilgisayar'dan yeni bir 240Hz'li sistem toplayıp oyunu profesyonel anlamda oynamaya başlamıştım.

Bugün maç esnasında oyundayken, ana sayfaya attı ve yapmış olduğum hileci bildiriminden dolayı teşekkür edilip, bildirimimin doğru olduğu mesajı geldi. Fakat oyundan niye attığını anlamamıştım, oyuna geri dönemeyip yeni maç aratmadığım için oturumu kapatıp, tekrar girmek istedim. Tekrar girdiğimde ise hesabımın kalıcı olarak yasaklandığı bilgisi geçti. Oyun esnasında hiçbir yazılım kullanmıyorum, Steam'ı bile kapatıyorum. Sadece Logitech G HUB uygulaması açık oluyordu. İnanamayarak korktuğum başıma geldi ve böyle bir durumla karşı karşıya kaldım.

kennedy#7810's Competitive Multiplayer Overview - Valorant Tracker | İstatistiklerim bunlar.

Oyunu fazla iyi oynadığımı düşünüyorum, istatistikleri incelerseniz fark edeceksiniz.

Fazlaca raporlandığıma dair oyun içinde chatten insanlar yazıyordu hatta gün içerisinde DM oynadığım sırada üç-dört insan art arda beni hileden raporladıklarını söylemişlerdi. Bu banın bir şey kullandığım için değil çokça kez raporlandığım için olduğuna inanıyorum, ticket attım durumu bildirdim bundan başka ne yapmalıyım?

Bazı insanlar hile açtıkları halde açmadım diyerek kendilerini de buna inandırarak böyle konular açıyor. Sadece pişmanlığını gidermek için bu tür konular açılabiliyor.

Konu açıldıktan 1-2 hafta sonra kullandığı bir program-yazılımı açıklayanlar oluyor. Bu yüzden artık bu konulara inanasım gelmiyor. Ama haklı olduğunuzu düşünüyorsanız Riot'a ticket atıp neden ban yediğinizi sorun ve itiraz edin.

Rankına göre bayağı iyi hile gibi oynuyorsan cross yerleştirme vs. ondan ban atmışlardır. Hile açmadığın çıkar ortaya açılır banın merak etme.

Bazı insanlar hile açtıkları halde açmadım diyerek kendilerini de buna inandırarak böyle konular açıyor. Sadece pişmanlığını gidermek için bu tür konular açılabiliyor.

Konu açıldıktan 1-2 hafta sonra kullandığı bir program-yazılımı açıklayanlar oluyor. Bu yüzden artık bu konulara inanasım gelmiyor. Ama haklı olduğunuzu düşünüyorsanız Riot'a ticket atıp neden ban yediğinizi sorun ve itiraz edin.
Evet, maalesef haklısınız fakat içinde bulunduğum durum o kadar kötü bir durum ki. Bahsettiğiniz tarzda insanlar yüzünden haklılığıma gölge düşüyor.
Rankına göre bayağı iyi hile gibi oynuyorsan cross yerleştirme vs. ondan ban atmışlardır. Hile açmadığın çıkar ortaya açılır banın merak etme.
Evet, inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı