Valorant HWID ban modemde olabilir mi?

calvinSUPREMACY

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, kısa süre önce bilgisayar değiştirdim. Eski bilgisayarımda cihaz banı vardı. Yeni bilgisayar zaten alacaktım ve aldım. Eskisiyle aynı interneti kullanıyorum ve bir şey sormak istiyorum. 3 tane farklı hesapta dereceli maç oynadım ve hepsi 3. parti yazılım sebebiyle yasaklandı. 2 tane Riot'a attığım bilete cevap verilmedi üçüncüsünün cevabını bekliyorum. Dereceli maç girdiğim hesaplar yaklaşık hesapta yarım gün, 1 gün ben durunca ban yedi. Sizce bu modemden kaynaklı olabilir mi? Eğer öyle ise ne yapabilirim?

Ayrıca farklı hesaplarda derecesiz girmeme rağmen henüz ban yemedi. Yani bilgisayar parçalarında bir yasaklanma durumu olduğunu sanmıyorum. Belki report yediğimde modem yüzünden banlanıyorumdur. Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi? Modeme hard reset veya basit reset atsam sorunum çözülür mü?

Merhaba, kısa süre önce bilgisayar değiştirdim. Eski bilgisayarımda cihaz banı vardı. Yeni bilgisayar zaten alacaktım ve aldım. Eskisiyle aynı interneti kullanıyorum ve bir şey sormak istiyorum. 3 tane farklı hesapta dereceli maç oynadım ve hepsi 3. parti yazılım sebebiyle yasaklandı. 2 tane Riot'a attığım bilete cevap verilmedi üçüncüsünün cevabını bekliyorum. Dereceli maç girdiğim hesaplar yaklaşık hesapta yarım gün, 1 gün ben durunca ban yedi. Sizce bu modemden kaynaklı olabilir mi? Eğer öyle ise ne yapabilirim?

Ayrıca farklı hesaplarda derecesiz girmeme rağmen henüz ban yemedi. Yani bilgisayar parçalarında bir yasaklanma durumu olduğunu sanmıyorum. Belki report yediğimde modem yüzünden banlanıyorumdur. Bilgisi olan varsa cevap verebilir mi? Modeme hard reset veya basit reset atsam sorunum çözülür mü?

API reset atman lazim.

HWID ban normalde anakart üzerinedir Ama valorantın Modem Üzerinden HWID Ban atması Mümkündür Nasıl Açılacağını Bilmiyorum Üçünü Parti Yazılımlarıda Hile Kulanmıyorsanız Bilgisayarnızdaki Virüslerdende Kaynaklanabilir

Valorant Donanım Banı Kaldırma Nasıl Yapılır? (HWID Ban) şöyle bir konu var bakmanızı öneririm

HWID ban normalde anakart üzerinedir ama Valorant'ın modem üzerinden HWID ban atması mümkündür nasıl açılacağını bilmiyorum üçünü parti yazılımları da hile kulanmıyorsanız bilgisayarnızdaki virüslerdende kaynaklanabilir.

Valorant Donanım Banı Kaldırma Nasıl Yapılır? (HWID Ban) şöyle bir konu var bakmanızı öneririm.

Mac banı ile alakalı olduğunu düşünüyorum ben. Bu konudaki MAC adresi değiştirmeyi yaptım. Onun dışında şu anlık bir şey yapmadım ama umarım işime yarar.

Merhaba, daha tam olarak denemedim ama %90 HWID banımı kaldırdım. Yaptığım şey BIOS flash dedikleri manual spoof yöntemi. HWID ban mıdır yoksa delay ban mıdır tam bilmiyorum açıkçası :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun dışında amidewin + elterios arkadaşın attığı linkteki MAC adresi değişimi ve 1. adım Regedit adımını kullandım yani kısaca bir sürü yöntemi birbirine karıştırdım. Bunlardan en önemlisi Windows'u yeniden kurup BIOS'u güncellemek veyahut downgrade etmekti. Eğer yapacaksanız BIOS'u aynı sürüm olarak yapmayın bence garanti olsun işiniz. Şimdilik bunu yazmak istedim deneyip göreceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı