Valorant HWID ban yedim

İşletim sistemi
Windows 10

Karabaht

Decapat
Merhabalar, oyunun betasında NVIDIA’nın bir programı ile palet ayarlarını değiştirip, oyun içerisinde Viper ve Phoenix’in duvarlarını kaldırabiliyordunuz. Bunu kullandığımdan dolayı HWID ban yemişim. Sanırım HWID banı tüm bileşenlere atmışlar bundan kurtulmanın bir yolu var mı? Biliyorum bu tür şeyleri kullanmak doğru değil farkındayım en azından yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sen burada insanların hakkına girmişsin hiç utanmıyor musun?

Sadece birkaç kez kullandım daha sonradan oynamadım zaten.
Yeni bilgisayar al mümkünse ondan bu olayı yapma.
Haklısınız tekrar yapmayacağım.
Bunu aşmayı denemenin çeşitleri teknikleri var ama anlatmayacağım. Aramızdan bir hile azaldığı için mutluyum.
Yinede sağol.

Kapalı betasında hilesinin olmasıyla ünlenmiş %60 - %70'i hile olan twitch yayıncılarına bizzat hile satan valorant oyununda donanım banı yediği için bir adamı kötülüyorsunuz :) Açın gözünüzü artık herkes hile kardeşim valorant csgo'nun sadece valorant'ın kendi sattığı hilelerinden kullanılabilen versiyonu. Kısaca valorant'ın yakında 50 - 100k arası oyuncusu kalacak zaten bu hwid olayları yüzünden daha sonra 1 2 yıla onlarda sıkılınca oyun batacak. Bu banlanan twitch yayıncıları olayı varya hepsi deşifre olmuş adamlar hilesi ortaya çıkınca valorant banlıyor ağzını kapatsın diye de başka hesap açmasına izin verip biraz para sıkıştırıyor bitti

Kapalı betasında hilesinin olmasıyla ünlenmiş %60 - %70'i hile olan twitch yayıncılarına bizzat hile satan valorant oyununda donanım banı yediği için bir adamı kötülüyorsunuz :) Açın gözünüzü artık herkes hile kardeşim valorant csgo'nun sadece valorant'ın kendi sattığı hilelerinden kullanılabilen versiyonu. Kısaca valorant'ın yakında 50 - 100k arası oyuncusu kalacak zaten bu hwid olayları yüzünden daha sonra 1 2 yıla onlarda sıkılınca oyun batacak. Bu banlanan twitch yayıncıları olayı varya hepsi deşifre olmuş adamlar hilesi ortaya çıkınca valorant banlıyor ağzını kapatsın diye de başka hesap açmasına izin verip biraz para sıkıştırıyor bitti
+ 1 katılıyorum tamamına... Ayrıca HWID banını konuyu açan arkadaşın yaşadığı şekilde yaşayan varsa açmaya hazırım. Ama arsız hilecilere bende karşıyım. Bir kere deneyimleyen ya da oyundaki bir açık yüzünden bu duruma düşen arkadaşlar HWID banınız itinayla kaldırılır. ID ya da Mac değiştirmeden yeni donanım almadan harici bir 3.parti yazılım kullanmadan açabilirim. Tek problem eski hesabınıza kavuşmanız imkansız. Ama yeni hesabınızla oyuna girebilirsiniz.

+ 1 katılıyorum tamamına... Ayrıca HWID banını konuyu açan arkadaşın yaşadığı şekilde yaşayan varsa açmaya hazırım. Ama arsız hilecilere bende karşıyım. Bir kere deneyimleyen ya da oyundaki bir açık yüzünden bu duruma düşen arkadaşlar HWID banınız itinayla kaldırılır. ID ya da Mac değiştirmeden yeni donanım almadan harici bir 3.parti yazılım kullanmadan açabilirim. Tek problem eski hesabınıza kavuşmanız imkansız. Ama yeni hesabınızla oyuna girebilirsiniz.
Yardımcı olabilir misiniz?

+ 1 katılıyorum tamamına...Ayrıca HWID banını konuyu açan arkadaşın yaşadığı şekilde yaşayan varsa açmaya hazırım. Ama arsız hilecilere bende karşıyım. Bir kere deneyimleyen ya da oyundaki bir açık yüzünden bu duruma düşen arkadaşlar HWID banınız itinayla kaldırılır. ID ya da Mac değiştirmeden yeni donanım almadan harici bir 3.parti yazılım kullanmadan açabilirim. Tek problem eski hesabınıza kavuşmanız imkansız. Ama yeni hesabınızla oyuna girebilirsiniz.

Bana da yardımcı olabilir misin yayındayken HWID ban yediğimi öğrendim sebebini bilmiyorum ticket attım ama neden yediğimi yazmadılar.

+ 1 katılıyorum tamamına...ayrıca HWID banını konuyu açan arkadaşın yaşadığı şekilde yaşayan varsa açmaya hazırım. Ama arsız hilecilere bende karşıyım. Bir kere deneyimleyen ya da oyundaki bir açık yüzünden bu duruma düşen arkadaşlar HWID banınız itinayla kaldırılır. ID ya da Mac değiştirmeden yeni donanım almadan harici bir 3.parti yazılım kullanmadan açabilirim. Tek problem eski hesabınıza kavuşmanız imkansız. Ama yeni hesabınızla oyuna girebilirsiniz.

Size nasıl ulaşabilirim? Ben haksız yere HWID yedim.

+ 1 katılıyorum tamamına...ayrıca HWID banını konuyu açan arkadaşın yaşadığı şekilde yaşayan varsa açmaya hazırım. Ama arsız hilecilere bende karşıyım. Bir kere deneyimleyen ya da oyundaki bir açık yüzünden bu duruma düşen arkadaşlar HWID banınız itinayla kaldırılır. ID ya da Mac değiştirmeden yeni donanım almadan harici bir 3.parti yazılım kullanmadan açabilirim. Tek problem eski hesabınıza kavuşmanız imkansız. Ama yeni hesabınızla oyuna girebilirsiniz.

Hocam, bana ulaşır mısınız? Discord: StarDust#0332.

Merhabalar, oyunun betasında NVIDIA'nın bir programı ile palet ayarlarını değiştirip, oyun içerisinde Viper ve Phoenix'in duvarlarını kaldırabiliyordunuz. Bunu kullandığımdan dolayı HWID ban yemişim. Sanırım HWID banı tüm bileşenlere atmışlar bundan kurtulmanın bir yolu var mı? Biliyorum bu tür şeyleri kullanmak doğru değil farkındayım en azından yardımcı olursanız çok sevinirim.

Öncelikle geçmiş olsun bende ban yedim, ve bu bir hile sayılıyor en büyük tavsiyem Riot'u darla sürekli ticket aç ve kanıt at. D

Yeni konular

Geri
Yukarı