Valorant HWID ban yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Valoranttın kapalı betasında HWID ban yani cihaz banı yedim. Bunu kaldırmamın bir yolu var mı tüm donanımımamı atıyolarlar banı yoksa belirli parçalarımı yardımcı olabilecek biri var mı?
Şimdi bazı arkadaşlar işte hile açmışsın ondan ban yemişsin açmasaydın falan diyecekler arkadaşlar hileden değil desteğe sorduğumda oyun içi bugları kullanmamdan dolayı yedim. Ve bu çoğu insana haklı gelse de buglardan ban yemem özelliklede HWID banı yemem çok adaletsiz bir durum niye diye soracak olursanız kapalı betayı tanıtsın diye Riot bazı yayıncılara oyunu verdi. Ve bu sözde “ kapalı beta temsilcileri ” oyun içi bugları kullanmadımı kullandılar güle oynaya kaç bin izleyicisiyle beraber YouTube'den izleyip aa ne kadar ilginç deyip oyunda yapmadılar mı benim anlamadığım onlar güle oynaya yaparken hatta YouTuber'lar komik bir şey miş gibi YouTube'ye yüklerken sıkıntı yok bunu izleyip benim denemem hata ve bu yüzden HWID yiyorum ne derseniz deyin Riot bu konuda insanlara çok adaletsiz biz ban yerken onlar bug kullandıkları için uyarılmadı bile her yeni bug çıktığında tekrar tekrar yaptılar.

Yine siz yine siz. Her yerde arayıp buluyorsunuz. Cidden kafayı taktınız bana. Araştır dememin sebebi işte bu. Riot kapalı betadan sonra tüm oyuncuların bak tüm oyuncuların banının kalkacağını twitterdan söyledi. Ama oyunun tam sürümünün yani kapalı beta bitiminin hemen sonrasında tüm ban yiyenler banımız kalktı diye oyuna akın ettik. Ama ne gördük banımız kalkmamıştı. Riot sadece çok çok az bir kısmın banını kaldırdı. Sonra bildiğimiz forumlara konular açtık. Riot desteğe ticket attık ama gelen cevap hesabınızın kalıcı olarak banı devam ediyor oldu. Biz banımız niye kalkmadı diye sorunca aynı cevaplarla biletleri kapatıyorlardı. Ve azıcık düşünerek benim bu konuyu açtığım tarihe bakarsan kapalı betadan sonra da oyunun tam sürümünde de banlı olduğumu anlarsın. Olmasam bu konuyu niye açayım.

Komiksin cidden her şeyi kendi üzerinize alınıyorsunuz ya kafayı yiyeceğim. Kardeşim doğru oku orayı. Hayatta hiçbir başarınız olmadan demişim. Biraz düşün sence bunu sana mı? demişim yoksa ilgili kişiye mi? Ve evet bu bana göre bir başarı. Çünkü o zamanlar forumlardan vs. okuyabilirsiniz çok çok az kişi kaldırabilmişti. Veya daha fazlası ama kimse söylemedi. Kapalı betada buglara ve hilelere aynı muamele yapılıyordu. Ban politikalarını değiştirdiler mi bilmiyorum. Ama o zaman hiç kimse böyle hdd değiştirerek vs. kurtulamıyordu. Ama şimdi bugdan veya hesap paylaşımı gibi suçlardan ban yiyenler dediğinize göre parça değiştirerek kurtulabiliyormuş. Ama hile kullananlar için aynısı geçerli. Daha dün forumdan birisi bana arkadaşım hile kullandı parçalarını değiştirdi ama tekrar ban yedi diye. Dediğim gibi hile dışında ki suçların bedelini düşürmüş olabilirler ama hile politikası hala devam ediyor. Banınız kalktıysa da ne mutlu size. Ama artık lütfen suyunu çıkarmayın.
Benim arayıp bulmam ile alakası yok. Konuya daha önce mesaj attığım için otomatik olarak takipte ve bana mesaj atıldığı zaman bildirim geliyor zaten.

Ben hayattaki başarı konusunda ''benden bahsediyorsun'' dediğimi hatırlamıyorum. Ben zaten o arkadaş için konuştum. Ayrıca bana hala hesap paylaşımından ban yediniz diyorsunuz, yoksa kalkmaz diyorsunuz, banınız hafiftir o yüzden kalkmıştır vs. diyorsunuz ve kendi yanlışınızı düzeltmemekte ısrar ediyorsunuz. Sen yanlış bilemez misin kardeş düzeltiyoruz yanlışını kabul et artık. Sana daha önce Lol'de hesap paylaşımından ban yediğimi ve sebep olarak hesap paylaşımının gösterildiğini söylüyorum. Ama siz ısrarla ''hile yazıyorsa bana ne sen hesap paylaşımından ban yedin'' diyorsunuz. Ben arkadaşımın o hesapta hile açtığını biliyorum ve bunu söylüyorum zaten. Bu bir ihtimal veya tahmin değil.

Benim banım kalkmadı. Ekran kartı dışında tamamen farklı bir sistem ile oynuyorum. Sadece SSD değiştirmedim.

Forumda konu açan arkadaşa gelirsek; bu olaydan sonra hwid banın rastgele atıldığını düşünmeniz gerekmekte. Elinizde iki adet örnek var. Birisi ban yemiş diğeri ise 2 haftadır oynamasına rağmen yememiş. Ayrıca bahsettiğiniz konunun linkini atar mısınız?

Benim arayıp bulmam ile alakası yok. Konuya daha önce mesaj attığım için otomatik olarak takipte ve bana mesaj atıldığı zaman bildirim geliyor zaten.

Ben hayattaki başarı konusunda ''benden bahsediyorsun'' dediğimi hatırlamıyorum. Ben zaten o arkadaş için konuştum. Ayrıca bana hala hesap paylaşımından ban yediniz diyorsunuz, yoksa kalkmaz diyorsunuz, banınız hafiftir o yüzden kalkmıştır vs. diyorsunuz ve kendi yanlışınızı düzeltmemekte ısrar ediyorsunuz. Sen yanlış bilemez misin kardeş düzeltiyoruz yanlışını kabul et artık. Sana daha önce Lol'de hesap paylaşımından ban yediğimi ve sebep olarak hesap paylaşımının gösterildiğini söylüyorum. Ama siz ısrarla ''hile yazıyorsa bana ne sen hesap paylaşımından ban yedin'' diyorsunuz. Ben arkadaşımın o hesapta hile açtığını biliyorum ve bunu söylüyorum zaten. Bu bir ihtimal veya tahmin değil.

Benim banım kalkmadı. Ekran kartı dışında tamamen farklı bir sistem ile oynuyorum. Sadece SSD değiştirmedim.

Forumda konu açan arkadaşa gelirsek; bu olaydan sonra hwid banın rastgele atıldığını düşünmeniz gerekmekte. Elinizde iki adet örnek var. Birisi ban yemiş diğeri ise 2 haftadır oynamasına rağmen yememiş. Ayrıca bahsettiğiniz konunun linkini atar mısınız?
Daha kendin ne yazdığını bilmiyorsun ama hocam. Oraya hayatta başarımız yok yazmışsın. Benim bir yanlışım yok. Senin bana arkadaşım hesabımda hile kullanmış dediği hatırlamıyorum. Arkadaşın hesabında hile kullandıysa tabi ki banlanır. Ama bunu ya siz söylemediniz ya da ben görmedim. Çünkü sürekli farklı şeyler söylüyorsunuz. Sürekli ifadenizi değiştiriyorsunuz. İlk yazdığınızda hile gibi bir şeyden bahsetmediniz. Sonra hesap paylaşımına girdini ondan sonra tekrar konuyu değiştirdiniz. Abuk sabuk konuyu değiştiriyorsunuz. Sonra ben size şundan dolayı ban yemişsiniz dediğimde de bu sefer hileden ban yediğinizi söylüyorsunuz. Kafamı allak bullak ettiniz. Normalde hesap paylaşımı da suç. Ve siz bunu söylemediğini için ban yemenizi gerektiren tek suç o idi. Hayır rastgele atıldığını hala düşünmüyorum. Sizde söylüyorsunuz zaten ekran kartı dışında tamamen farklı bir sistemle oynuyorum diye. Ayrıca siz banınızın kalktığını ve 2 haftadır oynadığınız iddia ediyorsunuz. Ama benim discordum da eklisiniz. Ve ben sürekli discord da aktif olmama rağmen sizin oyuna girdiğinizi görmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı