Valorant İncelemem

Garip bir şekilde ben de R6'de hata görmedim hiç.

Epey şanslısınız o zaman. Silahına kalkan geçiren Jager mainler vardı :D

1644072185536.png

Epey şanslısınız o zaman. Silahına kalkan geçiren jager mainler vardı :D

Eki Görüntüle 1296338

Bu cidden komikmiş. 500 saatlik oynanış süremde hiç bug görmediğimi hatırlıyorum ben. Şu görüntüye bakılırsa cidden şanslıymışım.

yeni özellik sanırım, blackbeard ama overrated. Ya da jagerbeard mı demeliydim (!)

Bu cidden komikmiş. 500 saatlik oynanış süremde hiç bug görmediğimi hatırlıyorum ben. Şu görüntüye bakılırsa cidden şanslıymışım.

Bunun gibi daha neler neler var. Operation Health'te elinizde Reinforce ile dolaşabiliyor, Doc ile kendinizi sınırsız kez iyileştirebiliyordunuz :D

1644072721476.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lütfen bi' konu açıp, oynamamızı istediğiniz ve size göre "çöp" olmayan oyunların bir listesini yapın.
Böyle sizin keyfinize göre, sizin istediğiniz oyunları oynayabiliriz. 👍
Bizim zevklerimizin ve tercihlerimizin bir önemi yok sonuçta!

Valorant'ın tek sıkıntısı, bir türlü oturtamadıkları aim sistemi, başta çok kötüydü, silahlar nerdeyse hiç sekmiyordu, sonra epey bi düzelttiler bayağı da iyi oldu, ancak şimdi de oyun jargonuyla "yalan" vuruşlar çoğaldı. Bazen öyle killer alıyorum ki bin kere denesem yeniden yapamam.
Adam sana oynama dememiş ki. 👏

D

Bunun gibi daha neler neler var. Operation Health'te elinizde reinforce ile dolaşabiliyor, doc ile kendinizi sınırsız kez iyileştirebiliyordunuz :D

Eki Görüntüle 1296352

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doc bugunu hatırlıyorum. Ama hiç oyunuma denk gelmemişti. Bahsi geçiyordu oynadığım zamanlar. Şimdi siz gösterince hatırladım. Şu rainforce bugunuda ilk defa görüyorum :Dgaripmiş.

buna bug demek hakaret aslında. Bandit iyilik yapıyor, karşı tarafın bizden ne farkı var diyerek onlara rainforce hediye götürüyor. (!)

Geri
Yukarı