Valorant İncelemem

Valorant Gpu'da değil Cpu'da çalışır. Oyunun yükünü ekran kartında değil, işlemcide toplamalısınız.

Bir duvara bıçakla vururken, olması gerektiği gibi bıçağın izlerinin duvarda çıkması, ancak 5 cm sağda bir bug sebebiyle çıkmaması gibi. Çok küçük, fark etmek için uğraşmak gereken, oyunu neredeyse hiç etkilemeyen buglar.
Bi'ara Bind haritasında oyun başlar başlamaz, mapin altına düşme ve anında ölme bugu vardı, 2 gün geçmeden fixlediler.

Silahın yok olması gibi sorunlar yaşadınız mı? Ben arada yaşıyorum çünkü.

Yıllarca CS:GO oynadım ona göre biraz da ben kendimce eleştirilerde bulunmak istiyorum.
6 aydır Valorant oynuyorum. Son 3 ay düzenli oynadım ve son sezonu immo1 bitirip oyunu bıraktım.

-Çizgi film karakterleri, saçma çirkin oyun grafiği, mapların çok dar, sıkısık ve küçük olması.
-Toxic kitle, sürekli her oyun birileri ile kavga etmek zorunda kalmak.
-Aim olayının saçmalığı. Kendinizin bile anlayamayacağı derecede saçma sapan vuruslar atabiliyosunuz ve aim tutmak, adam vurmak inanılmaz kolay. Oyuna yeni başlamıs adamlar bile rahat One taplar atabiliyor.
-Sürekli yeni yeni saçma sapan buglar çıkması.
-Oyunda hiç akıcılık olmaması, çok yavaş hareket ediyormusum gibi hissediyorum.
-Prefire yok, atamıyosun prefire, A, D mevzusu yok, en saçma kısım da bu bana göre.
-Oyunda sadece nokta cross ile adam vurabiliyosunuz sanki diğer crosslar da mermiler gitmiyor gibi.
-FPS dalgalanması çok fazla oluyor.

Şu an tekrar CS:GO başladım ve Valorant'a 1 el girsem sıkıntıdan patlayacak gibi oluyorum.
olmamış aga bu oyun.

Son düzenleme:
Oyunda gerçek zamanlı gölge bile yok aaa pardon unuttum çizgi roman grafik doğru ya tüh. 😝

Yıllarca CS:GO oynadım ona göre biraz da ben kendimce eleştirilerde bulunmak istiyorum.
6 aydır Valorant oynuyorum. Son 3 ay düzenli oynadım ve son sezonu immo1 bitirip oyunu bıraktım.

-Çizgi film karakterleri, saçma çirkin oyun grafiği, mapların çok dar, sıkısık ve küçük olması.
-Toxic kitle, sürekli her oyun birileri ile kavga etmek zorunda kalmak.
-Aim olayının saçmalığı. Kendinizin bile anlayamayacağı derecede saçma sapan vuruslar atabiliyosunuz ve aim tutmak, adam vurmak inanılmaz kolay. Oyuna yeni başlamıs adamlar bile rahat One taplar atabiliyor.
-Sürekli yeni yeni saçma sapan buglar çıkması.
-Oyunda hiç akıcılık olmaması, çok yavaş hareket ediyormusum gibi hissediyorum.
-Prefire yok, atamıyosun prefire, A, D mevzusu yok, en saçma kısım da bu bana göre.
-Oyunda sadece nokta cross ile adam vurabiliyosunuz sanki diğer crosslar da mermiler gitmiyor gibi.
-FPS dalgalanması çok fazla oluyor.

Şu an tekrar CS:GO başladım ve Valorant'a 1 el girsem sıkıntıdan patlayacak gibi oluyorum.
olmamış aga bu oyun.

Aynı konuda bir inceleme daha çıktı. Elinize sağlık. 🙂

Hepsi doğru ve katılıyorum. Ek olarak;
  • Vanguard saçma. İşini yapsa bile sistemde saçmalıklara yol açtığı oluyor.
  • 200 Ping ile oynasanız bile bazen ortalamanın üzerinde ping yazısı çıkmıyor.
  • Eğitimde botların doğar doğmaz kaybolma sorunu var.
Ayrıca eklenmesi gereken bir kaç şey var;
  • Ayarları sıfırlamak için bir düğme.
  • Hesap açtıktan sonra eğitimi atlamak için bir düğme.

Son düzenleme:
+ Oyun çok ama çok pahalı. O paraya o skinler değmez. Adamlar resmen bizi sömürüyor. Yani para versen Pass açsan bile çöp eşyalar o parayı hak eden eşyalar vermiyor. Bu da bende eksi yönü. Onun dışında toxic troll kitle dışında oyun güzel.

+ Oyun çok ama çok pahalı. O paraya o skinler değmez. Adamlar resmen bizi sömürüyor. Yani para versen Pass açsan bile çöp eşyalar o parayı hak eden eşyalar vermiyor. Bu da bende eksi yönü. Onun dışında toxic troll kitle dışında oyun güzel.
Oteki bir yandan bakarsaniz, oyun bedava ve skinler herhangi bir gelistirme vermiyor, gorunus disinda. P2W bedava oyun cok yok.

Oteki bir yandan bakarsaniz, oyun bedava ve skinler herhangi bir gelistirme vermiyor, gorunus disinda. P2W bedava oyun cok yok.

Onu da yazacaktım yazmayı unutmuşum. Adamlar oyuncuları o konuda düşünmüyorlar. Tamam normalde vermezsin ama etkinlik falan yapıyorsunuz bari onda ücretsiz silah skini verin. Verdikleri işe yaramayan boş bir anahtarlık ve sprey falan. Cidden o yönden kendilerini geliştirmeleri lazım. Para vermeyeni düşünmüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı