Valorant nasıl?

"Fortnite çıkar." Herkes: CS:GO'nun sonu geldi. "Gelmedi."
"Apex Legends çıkar." Herkes: CS:GO'nun sonu geldi. "Gelmedi."
Aynısı Valorant için de olacak bence. Çoğu kişi Valorant'ın CS:GO'yu bitireceğini düşünüyor.
Battle Royale ile FPS oyunu kıyaslamayın. Birinde 5v5 biri 100 kişiye karşı. Grafik ve oynanış arasında dağlar var. Ama Valorant onun kadar etki yaratmaz, çöp oyun.

Çok saçma bence. Sırf yayıncılar oynuyor diye popüler bence.
Drop aşırı saçma. Millet herkesin yayınına girip oyun oynamak için mi bekleyecek? Çıkaracaksan heyecanlandır, çıkacağı günü erkene al çıkar. Alamayan kişilerin hevesini kırınca oyun kitlen daha da düşer. Oyuncuları sıkarsan, oyuncu o oyunu oynamaz. Kendimden biliyorum. Rahat bırakın, patlarsa patlar.

Bence gayet güzel olmuş, Unreal Engine ile yapılması beni şaşırttı. TaleWorlds bile kendi oyun motorunu OpenGL üzerine kurabilmişken, koskoca Riot Games'in 10 yıldır bir motor geliştirememesi çok saçma, onun dışında oyun güzel duruyor, fakat oyun oynamıyorum, şu zamanları da oyun ile geçirmemek lazım, gerek yazılım geliştirin, gerekse kitap okuyun falan filan. Bu zamanlar her zaman gelecek değil, yine de karar sizin. Dünyaya iyi şeyler bırakılıp, anılmak isteniyorsanız bence şimdiden güzel işler çıkarın ~tavsiye.
Sonuçta Riot Games'in sahibi Tencent. Tencent'in sahibi Epic Games. Sahip firmalarının oyun motorunu kullanıyorlar.

Bence güzel oyun. Zaten pazarlama stratejisi çok iyi. Çok fazla oyuncuyu çekti. Arkasındada Riot Games gibi bir firma var. Apex gibi olması çok zor. Ama Csnin sonunu falanda getirmez.

Geri
Yukarı