Valorant Ne Kadar Başarılı Olur?

FPS oynamak isteyen CS:GO oynar mantığı tamamen saçmalık. Overwatch'a benzetiliyor ama alakası yok. Overwatch'ta öyle hemen ölmüyorsun. Uzun süren savaşlar oluyor. Burada CS:GO'daki gibi en ufak hatada tek yersin. Ona ek olarak yetenekleriniz var. Oyun bayağı bayağı keyifli. Twitch'te 2 milyona yakın izlenmeleri gördü. Ayrıca CS:GO gibi bir süre sonra sıkma durumu da kolay kolay olacağını sanmıyorum. 10 tane karakter var, ve yeni gelecek karakterler de olacak. Yeni haritalarda gelecek. Yayıncıların ve oynayanların dediklerine göre oyun sıkmıyor. 12-13 saat aralıksız oynayan ve sıkılmayan var. Umarım drop düşer de oynama şansına erişirim. Zaten daha kapalı betada. Oyunun çıkışına kadar birçok dengeleme ve düzeltme olacaktır.

Oyunu eleştirenlerin çoğu oyunu oynamadan sadece CS GO'ya rakip olduğunu düşündükleri için eleştirdiklerini düşünüyorum. Yayıncıların çoğunun para alıp oyunu oynadıklarını kapalı beta sonrası 1-2 ayda oyunu bir daha oynamayacaklarını düşünüyorlar. Oyuna karşı çok ön yargı var ama bana kalırsa oyun gayet iyi olmuş milyon tane FPS oyunu var diyenler piyasada P2W olmayan competitive kaç tane bedava oyun var arkasındaki Riot Games çok büyük bir firma oyunun kapalı betadan sonra da gelişmeye devam edeceğini düşünüyorum bazı CS GO profesyonel oyuncuları da Valorant'a geçmek için CS GO'yu bıraktıklarını açıkladı. Oyun CS GO'yu bitirir mi bilemem ama fazlasıyla rakip olacağı kesin ön yargıyla yaklaşmayı bırakmamız gerek.

Bu oyun CS:GO'ya rakip değil. Tarzı değil bir kere. Counter oyuncusu bunu oynayacak olsaydı zaten şimdiye Overwatch, Paladins falan oynardı. PUBG balonu gibi bu da sönecek ama biraz daha sürebilir. Çok iyi reklam yaptılar.
Şunu da unutmayın ki Counter Strike 1999'dan beri ölmemiş, Riot'un yaptığı dandik bir oyunun çıkmasıyla asla ölmez. Gerekirse Source 2'li Counter'ı yeni bir oyun olarak çıkarırlar. Hatta Valorant balonunun sönmesi sadece Valve'ın Source 2'li CS'yi duyurmasına bakar :D
valorant hakkında bilmediğin çok şey var ow a benzeyen tek yanı skilleri ve grafikleri kalanın hepsi cs

Oyunu oynama şansına eriştim. Oyun baya baya keyifli. CS:Go'nun ilk çıktığı dönemlerde de oynamıştım. Fakat bu kadar keyif almamıştım. Özellikle Türkiye sunucularında oynadığınızda 20 10 MS'leri görüyorsunuz. Oyun kaymak gibi akıyor. 128 Tick sunucu deneyimi bambaşka. Karakterler'de baya iyi tasarlanmış. Şu aralar Raze ve Sage güçlü gibi gözüküyor. Ama benim favorim Breach. Tam bir dar alan karakteri. En sevdiğim.

Oyun çok iyi. CS'ye yalnız arkadaş çağırınca giriyorum, artık Valorant'tayım.
Neden mi?
  • 20 ms
  • 128 tickrate
  • Vuruş hisleri
  • Hile olmaması
  • Skill olayı
Zaten kaliteli bir oyun olmasaydı Valve atağa geçmezdi. 128 tickrate, Source 2... Valve'nin bile poposu tutuştu. Oyuna balon diyenler oyunu bir kere bile oynamamıştır. Bu arada Riot fanı falan değilim, mesela LoL'den nefret ederim.

Bu oyun CS:GO'ya rakip değil. Tarzı değil bir kere. Counter oyuncusu bunu oynayacak olsaydı zaten şimdiye Overwatch, Paladins falan oynardı. PUBG balonu gibi bu da sönecek ama biraz daha sürebilir. Çok iyi reklam yaptılar.
Şunu da unutmayın ki Counter Strike 1999'dan beri ölmemiş, Riot'un yaptığı dandik bir oyunun çıkmasıyla asla ölmez. Gerekirse Source 2'li Counter'ı yeni bir oyun olarak çıkarırlar. Hatta Valorant balonunun sönmesi sadece Valve'ın Source 2'li CS'yi duyurmasına bakar :D
aynen kardeşim o zaman csnin hiç bi işe yaramayan vac sistemiyle hilelerle oynamaya devam edin siz o zaman yani oyuna neden bu kadar sinirlisiniz anlamıyorum adamlar güzel bi iş çıkartmışlarki o kadar kişi haftalarca izliyip drop düşürmeye çalşıyor. Oyun cidden eğlenceli ve csden alamadığım keyifi bu oyunun sadece skill sisteminden alıyorum gelip oynamadan ön yargılı bi şekilde oyuna sallıyosunuz hem source 2 çıksada cs bu vac sistemiyle çok yükselmez gelip burda cs fanboyluğunuz yüzünden güzelim oyunu oynamadan gömüyorsunuz

aynen kardeşim o zaman csnin hiç bi işe yaramayan vac sistemiyle hilelerle oynamaya devam edin siz o zaman yani oyuna neden bu kadar sinirlisiniz anlamıyorum adamlar güzel bi iş çıkartmışlarki o kadar kişi haftalarca izliyip drop düşürmeye çalşıyor. Oyun cidden eğlenceli ve csden alamadığım keyifi bu oyunun sadece skill sisteminden alıyorum gelip oynamadan ön yargılı bi şekilde oyuna sallıyosunuz hem source 2 çıksada cs bu vac sistemiyle çok yükselmez gelip burda cs fanboyluğunuz yüzünden güzelim oyunu oynamadan gömüyorsunuz
Düşürmeye çalışmak ne ya :D Elemanlar closed beta keylerini hype malzemesi olarak kullanıyor. Başarı ölçütü değil bu. Hiç tutacağını da zannetmiyorum max 1 seneye apex gibi ıssız bir çöle döner.
Valoranta başka bir oyunun hilesini port etmişler daha 1 hafta olmadan.
Riot games dediğin saçma sapan bir şirket lolde bir karaktere çıkardıkları kostümü satmak için diğerlerini nerfliyorlar :D Ha bir de neden paladins veya overwatch oynayabiliyorken bunu oynayayım?

Geri
Yukarı