Valorant Ne Kadar Başarılı Olur?

Yapılan optimizasyona bağlı. CS GO yakın zamanda bu konuda sıkıntı yaşadı bence.

Düşürmeye çalışmak ne ya :D Elemanlar closed beta keylerini hype malzemesi olarak kullanıyor. Başarı ölçütü değil bu. Hiç tutacağını da zannetmiyorum max 1 seneye apex gibi ıssız bir çöle döner.
Valoranta başka bir oyunun hilesini port etmişler daha 1 hafta olmadan.
Riot games dediğin saçma sapan bir şirket lolde bir karaktere çıkardıkları kostümü satmak için diğerlerini nerfliyorlar :D Ha bir de neden paladins veya overwatch oynayabiliyorken bunu oynayayım?
hype olarak kullanmaları insanların düşürmek için deli gibi twitch izlemelerini değiştirmez ve bu oyunun owerwatchla alakası bile olduğunu düşünmüyorum oynamayan anlayamaz oyun csden daha zevkli olduğuna ve oynayan biçok insanın böyle düşündüğüne yemin edebilirim ama sen oyunu oynamadan saçma saçma önyargıyla kötülüyorsun oyunu gelip buraya cs fanboyluğu yapıp oyunu kötüleme ilk önce OYNA.Hem sen adamların hile sistemini kötülersen bende sana gabe newell para için oyunu ücretsiz yapıp hileyle oyunu mahvettiğinden bahsedebilirim yada gabe newellın valorant çıktıktan sonra ard arda güncelleme getirdiğini adam oyununu tehlikeye atcak bi oyun çıkmadığı sürece oyunu salmış ellemiyor niye çünkü hile bile olsa oyun mahvolmuş bile olsa sizi gibi fanboylara güveniyor.

hype olarak kullanmaları insanların düşürmek için deli gibi twitch izlemelerini değiştirmez ve bu oyunun owerwatchla alakası bile olduğunu düşünmüyorum oynamayan anlayamaz oyun csden daha zevkli olduğuna ve oynayan biçok insanın böyle düşündüğüne yemin edebilirim ama sen oyunu oynamadan saçma saçma önyargıyla kötülüyorsun oyunu gelip buraya cs fanboyluğu yapıp oyunu kötüleme ilk önce OYNA.Hem sen adamların hile sistemini kötülersen bende sana gabe newell para için oyunu ücretsiz yapıp hileyle oyunu mahvettiğinden bahsedebilirim yada gabe newellın valorant çıktıktan sonra ard arda güncelleme getirdiğini adam oyununu tehlikeye atcak bi oyun çıkmadığı sürece oyunu salmış ellemiyor niye çünkü hile bile olsa oyun mahvolmuş bile olsa sizi gibi fanboylara güveniyor.
Sen neden cephe aldın ki şimdi? Ben sanki gabe newell'in oğluymuşum gibi yazmışsın. Sevmiyorum arkadaş işte böyle çizgi film gibi grafikleri. Oyna yazmışsın, işim gücüm yokmuş gibi oturup yayın izleyip key mi düşüreceğim bir de oyna diyorsun.
Kaldı ki cs fanboyu falan değilim, kimsenin sevmediği Warface'i bile cs'den fazla severim. Sadece valorant balonunun çabuk söneceğini söylüyorum.

Sen neden cephe aldın ki şimdi? Ben sanki gabe newell'in oğluymuşum gibi yazmışsın. Sevmiyorum arkadaş işte böyle çizgi film gibi grafikleri. Oyna yazmışsın, işim gücüm yokmuş gibi oturup yayın izleyip key mi düşüreceğim bir de oyna diyorsun.
Kaldı ki cs fanboyu falan değilim, kimsenin sevmediği Warface'i bile cs'den fazla severim. Sadece valorant balonunun çabuk söneceğini söylüyorum.
tamam kardeşim ben sana bişey demedim zaten sadece hani oyunu oynamadan ön yargıyla yaklaşıyosunuz insanları yanlış yönlendiriyosunuz o kadar oynamayan kişiler oyun hakkında kötü yorum yapmışki oynamak isteyen adam bile sizin yazdıklarınızı görünce vazgeçme ihtimali var ben sadece ön yargıyla yaklaşmayın diyorum yoksa cephe aldığım falan yok kardeşim :)

henüz yeni başlamışlar elbette oyunda geliştirmeler eklentiler gelecektir.

Tabiki kıyasta aynı kulvarda olmayan oyunları pubg vb türevi oyunlar ama o saçma haritalarda 30 dk boyunca sürekli bi yerlere gidip orada 4 5 dakka çarpışma olayı gerçekten boşa zaman kaybı geliyor bana. Evet! oynadım!

sonuçta eğlenceli vakit geçirmek için gayet iyi bir oyun yapmışlar. Sadece şu aralarda bekleme süresi uzun sürüyor o kadar.
Oyunun grafiklerinde sorun olduğunu düşünenler olmuş, neden bilmiyoram ama zaten adı üzerine oyun, burada hiç kimse gerçekliği veriyoruz diye taahhütte bulunmadı. Grafikleri de gayet hoş zaten tarzı da farklı bu pencereden bakın lütfen.

Bence eğlencelik güzel oyun, girip 2 el atıp stres atmak isteyen için birebir. Haaa bu arada CS-GO'daki o dandik grafikleri artık görmek istemiyorum, bu yüzden girmiyorum bile. Yeni değişik bir versiyon gelirse CS-GO'ya bakarız, ama şu oyunun grafik motorunu halaaaaaa değiştirmemek nedir?

NOT: Pro oyuncu değilim.

Daha çok CS:GO'ya değil de Fortnite'a benzemiş ben çok beğenmedim ama oynuyorum tutar mı derseniz en fazla Riot fanboyları tarafından 1 sene destek alır sonra biter.

Counter Strike: HDR Offensive birkaç yıl içinde başarı gösterip gösteremeyeceğini öğrenmiş oluruz.

Daha oyun yeni çıktı sayılır.

5 kişilik arkadaş ekibimizle girdiğimiz ilk 1-2 gün çok sardı. Hatta deli gibi sardı. Oyun çıkalı 3. gününde ise oyundan sıkıldık. Karakterler ve haritalar sınırlı. Karakter ve harita sayısı artarsa bir süre daha idare eder ama nedense ben o CS’deki rekabet duygusunu tam olarak hissedemedim. Karakterlerin özel yetenekleri olduğu için CS’ye göre oyunlar daha aksiyonlu, indili bindili ama dediğim gibi.

Geri
Yukarı