Valorant neden bu kadar popüler?

Belli olmaz hocam belki biri çıkar.
Yok hocam ya. Her sabah "bugün ne olacak acaba" diye uyanmak bağımlılık yapıyor. Sabah 6'da kalkınca bildirimlere bakıyorum neler olmuş diye. Sonra kuru kontrol ediyorum gece zıplamış mı yoksa operasyon çekmişler diye. Olmazsa olmaz.

LOL, Valorant falan da farklı değil bence. İçten gelen bir kaotiklik var. Sövüşmeyle falan dışa vuruyor o yaşlardaki kitlede. Sistemi dürtüyorlar ne olacak diye.

İlerleyen yaşlarda sistem bizi dürtüyor o ayrı...

Oyunu 3 saat kadar deneyimledim. Millet anama sövüyor. Durduk yere hayır ne derlerse yapıyorum. Bir de her oyuna gelip kız sesi ile silah isteyen var. Kimisi istediği karakteri alamıyor diye oyunu salıyor. Adamakıllı bir maçım yok. 3 saatin sonunda kafayı yemek üzereydim. Oyunlar stres atmak için bu oyun adama stres veriyor. Gercekten merak ediyorum bu kadar kötü bir kitlesi olan oyun neden popüler?
Dipnot: Oyundaki efektlerin yoğunluğu aşırı fazla mide bulandırıyor bütün renkler birbirine karışmış grafikleri düşürsem bile fark etmedi.

Özel yetenekleriyle kendini içine çekiyor ayrıca o küfürler TR serverlarında asla bitmez MVP olsan bile küfrediyorlar küfredenlerde genelde 1 kill alamayanlar oluyor efektler için ise digital vibrance kısabilirsin çerezlik oyun istiyorsan CS 1.6 falanda oynayabilirsin grafikler çöp zaten ben şu an onda takılıyorum.

Oyunu 3 saat kadar deneyimledim. Millet anama sövüyor. Durduk yere hayır ne derlerse yapıyorum. Bir de her oyuna gelip kız sesi ile silah isteyen var. Kimisi istediği karakteri alamıyor diye oyunu salıyor. Adamakıllı bir maçım yok. 3 saatin sonunda kafayı yemek üzereydim. Oyunlar stres atmak için bu oyun adama stres veriyor. Gercekten merak ediyorum bu kadar kötü bir kitlesi olan oyun neden popüler?
Dipnot: Oyundaki efektlerin yoğunluğu aşırı fazla mide bulandırıyor bütün renkler birbirine karışmış grafikleri düşürsem bile fark etmedi.
Valorant ekipi bu yüzden bizleri düşünmüş. O dediğiniz toxic olaylar İstanbul ve Frankurt serverlerinde oluyor. Londra ve Paris serverlerine girerseniz ne kadar efendi ortam olduğunu görürsünüz.

Türkiye sunucuları diğer insanları türklerden korumak için yapılmıştır bu her oyunda böyledir ciddi oynamak için adam bulmadığınız sürece ya mikrofon kullanmayan insanlar gelecek ya da toxic takılan rank pek umurunda olmayan insanlar gelecek, ciddi bir oyun istiyosaniz adam bulun.

Riot oyunu olduğu için böyle ve sistem gereksinimleri düşük olan bir oyun. Sistem gereksinimleri düşük olan her oyunun kitlesi kötü olur ve Valorant zamanında aşırı üste çıkartıldı. Bilmeyen varsa da öğrenmiş oldu oyunu.

Rankım Gold 1 ve smurf hesaplardan bıktım adam 2. mermiyi atmıyor sadece One tap her maç 15-20 vuruyorum ve yeniliyorum fakat 10 vurduğum maç olursa kazanıyorum. Keşke başlamasaydım şu oyuna. Popüler olmasının nedeni bana sorarsan düşük sistem gereksinimi istemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı