Valorant neden oynanmaz?

Öyle ama CS:GO'da belirli bir seviyeden sonra prime olunuyordu bedava alınırsa. R6 oyununa da her türlü para veriyorsunuz. Bedava olunca herkes ama herkes oynayabiliyor onu anlatmak istedim.
Herkesin oynaması kötü bir şey?
Toxic insanlar ve veletler oynayabiliyor. Valorantın sorunu da bu.

Öyle ama CS:GO'da belirli bir seviyeden sonra prime olunuyordu bedava alınırsa. R6 oyununa da her türlü para veriyorsunuz. Bedava olunca herkes ama herkes oynayabiliyor onu anlatmak istedim.
Ne güzel işte hocam biri bedava diğeri 20 TL yani küçük toxic kitleden uzak olgun insan sayısı fazla olur. Riot hile konusunda daha başarılı olur diye düşünüyordum.

Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn Ferit'in de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.
LoL denen çakma oyunu yapan firmadan ne bekliyorsun, başka bir 3. sınıf çakma ile karışınızda.

Sen oynama kardeşim kıtsın çünkü. 2 maç oynadım diyorsun sonra oyunun kitlesi çok kötü diyosun lan 2 maçta kaç insan gördün de oyunun kitlesini eleştiriyosun?? İlk çıktığından beri beta dahil Tr serveri olan bir oyun, oyuncuların tepkilerine göre güncelleme getiriyorlar, 5-6 günde bir yama geliyor oyuna dengelemeler ve düzeltmeler için. Elin kolun tutmuyor ki 2 maç dayanamayıp çıkmışsın oyundan. Tr için bu kadar özen gösteren bir firma varken nedir bu karın ağrınız? İnsanlarıda oynadığı oyundan soğutmaya çalışmayın yaptığınız eleştiri değil karalama.
Ağzını topla terbiyesiz. Burası senin geldiğin çakma forumlardan değil. İnsanlarla lanlı konuşamazsın. Adam gibi oku ben mi 2 maç atmışım. Üslubunu topla kimse babanın uşağı değil burda.

Ne güzel işte hocam biri bedava diğeri 20 TL yani küçük toxic kitleden uzak olgun insan sayısı fazla olur. Riot hile konusunda daha başarılı olur diye düşünüyordum.
Hocam ben Valorant'ı övmedim veya R6'yı gömmedim. :D
Oyunların 3ünü de oynadım hepsinden de ayrı ayrı keyif aldım. Şunu da söyleyeyim şu ana kadar karşıma şüphelendiğim 2 ya da 3 kişi çıkmıştır Valorantta. Ben o kadar da vasat olduğunu düşünmüyorum "anti-cheat" sisteminin.

Sen oynama kardeşim kıtsın çünkü. 2 maç oynadım diyorsun sonra oyunun kitlesi çok kötü diyosun lan 2 maçta kaç insan gördün de oyunun kitlesini eleştiriyosun?? İlk çıktığından beri beta dahil Tr serveri olan bir oyun, oyuncuların tepkilerine göre güncelleme getiriyorlar, 5-6 günde bir yama geliyor oyuna dengelemeler ve düzeltmeler için. Elin kolun tutmuyor ki 2 maç dayanamayıp çıkmışsın oyundan. Tr için bu kadar özen gösteren bir firma varken nedir bu karın ağrınız? İnsanlarıda oynadığı oyundan soğutmaya çalışmayın yaptığınız eleştiri değil karalama.
TR serveri yapamayan firma doğruda ben 50 maçtan fazla oynadım gold üstüne de çıktım. Şimdi adam benden daha bilgili ve zeki olduğu için 2 maçta anlamış ben zorla oynattırıldım:) Kimsenin karaladığı yok olanı söylüyoruz R6 ve CS:GO oynayın lütfen sonra karşılaştırırsınız.

Herkesin oynaması kötü bir şey?
Toxic insanlar ve veletler oynayabiliyor. Valorantın sorunu da bu.
Herkesin oynaması o kadar da kötü bir şey değil bence. Renkler-zevkler meselesi. Oynadığım saatler sebebi ile takımıma max 4-5 çocuk gelmiştir ama çocuk gelebiliyor eyvallah. Toxicler de var her oyunun sıkıntısı bu. (Genelde en az 3 kişi pre giriyoruz)

2 maç oynayıp oyunu eleştirebiliyosun yani, büyük bi başarı tebrik ederim
Evet eleştirebiliyorum. 2 maç girdim tek başıma, adam vurunca ez yazan mı dersin, kendisi 3 vurup takımın tüm ailevi değerlerine söven mi dersin. Mekanıiklerden bahsetmeye gerek yok. Çok kolay oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı