Valorant neden oynanmaz?

Hayır söyledikleri benimkine benzer ve doğru olduğuna inandıklarımı beğeniyorum. Gerçek bu, düşük eloyla elmas-immo karşılaştırması saçma.
Aslında burada Valorantın kötülüğünü anlatmıştım.
Olay CS vs Valorant'a döndü.
Rainbow Six bu iki oyunu da yok ediyor zaten.
Herkesin zevkine göre. Kimi o iyi der kimi diğeri der. Bunu tartışmanın anlamı yok.
Bunu forumdaki her konuya yazmanızı bekliyorum. Saygılar.

Dediklerinin bazıları doğru bazılar aşırı yanlış Valorant'a optimizasyonu kötü demişsin mesela optimizasyon konusunda gayet başarılı ve iyi bir oyun Valorant hangi ekran kartıyla oynamaya çalıştın bilmiyorum ama ortalama bir ekran kartıyla oyun gayet düzgün çalışıyor.
Oyuncu kitlesi konusuna gelirsek maalesef rezalet ve ergen bir oyuncu kitlesi var her maç küfür edenler onun alacağı Hero'yu aldın diye trollemeye çalışan veletler var
Oyunun hile koruma programının aşırı saçma bir sistemi var eğer programı kapatırsanız PC'ye res atmadan oyuna bir daha giremiyorsunuz ve programın oyunu oynamasanız bile 7/24 açık olması gerekiyor.

Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü.🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn Ferit'in de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.

Hocam haklı olduğunuz çok konu var fakat; oyun aim oyunu değil. Karakterlerin skillerini kullanarak neler yapa bileceğiniz çok daha önemli. Ondan dolayı oyunun spraylerinin kolay olması çok normal. (Fanboy değilim, fikrimi sundum.)

Bence hile muhabbeti falan bahane. Bir kere oyunda hile gelmedi. Cs bence Valo'dan daha iyi. Rank yüksekse çok iyi anlayışlı insanlar oluyor.

Dediklerinin bazıları doğru bazılar aşırı yanlış Valorant'a optimizasyonu kötü demişsin mesela optimizasyon konusunda gayet başarılı ve iyi bir oyun Valorant hangi ekran kartıyla oynamaya çalıştın bilmiyorum ama ortalama bir ekran kartıyla oyun gayet düzgün çalışıyor.
Oyuncu kitlesi konusuna gelirsek maalesef rezalet ve ergen bir oyuncu kitlesi var her maç küfür edenler onun alacağı Hero'yu aldın diye trollemeye çalışan veletler var
Oyunun hile koruma programının aşırı saçma bir sistemi var eğer programı kapatırsanız PC'ye res atmadan oyuna bir daha giremiyorsunuz ve programın oyunu oynamasanız bile 7/24 açık olması gerekiyor.

Valorant gibi çizgi film grafikli oyunun RX 580 ekran kartımda 90 FPS vermesi normal mi CS:GO'da 220 250 FPS alıyorum 1080P de

Bilmiyorum hani R7 250'de , CS'de 40 FPS alıyordum , Valorant'ta 100 alıyordum.
CSGO'ya gelen yeni güncellemeler eski kartlarda oyunu oynanmaz kılıyor.
Source oldukça eski bir motor ve bence artık çatlak vermeye başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı