Valorant paket kaybı nasıl çözülür?

Baranny

Hectopat
Valorant'ta paket kaybı yaşıyorum. Müşteri hizmetleri ile sorunu çözemiyorum. Ne yapabilirim? Son 2 aydır anlık ping çıkışı yaşıyorum.

Valorantta paket kaybı yemenin 2 sebebi vardır. Ya internetinden ya da pcndeki bi parçadan dolayı paket kaybı yaşarsın. Ama ping falan var diyorsun. Muhtemelen internetinden. İnternetinin sorunun çözmediğin sürece paket kaybı devam eder.

Valorant'ta paket kaybı yaşıyorum. Müşteri hizmetleri ile sorunu çözemiyorum. Ne yapabilirim? Son 2 aydır anlık ping çıkışı yaşıyorum.

İnternete kablolu mu yoksa kablosuz mu bağlanıyorsun?
FiberNet mi ADSL mi VDSL mi kullanıyorsun?
Modem ISS firmasının sana verdiği modem mi?

Valorant'ta paket kaybı yemenin 2 sebebi vardır. Ya internetinden ya da pcndeki bir parçadan dolayı paket kaybı yaşarsın. Ama ping falan var diyorsun. Muhtemelen internetinden. İnternetinin sorunun çözmediğin sürece paket kaybı devam eder.

Modem resetledim, fabrika ayarlarına ne olduysa ondan sonra oldu ne yapmalıyım?

ISS NetSpeed ise normal yavaş yavaş düzeltiyorlar.

Yok Vodafone net.

Kablolu.
ADSL.
Evet HG531S v1.

ADSL olunca hava şartları bile etkileyebiliyor. Bende de aynı sıkıntı vardı. Yeni taşındığım binadaki ADSL altyapısı çok eski ve çok kötüydü bu yüzden anlık ping yükseliyordu. Fibere geçince sorunum çözüldü.
Müşteri hizmetlerini bıktırana kadar arayın. Gerekirse internet sitesine girip oradan yazın ya da mail falan atın. Bu sorunu çözmek zorundalar. Ekip falan gönderiyorlar üstünde durunca.

ADSL olunca hava şartları bile etkileyebiliyor. Bende de aynı sıkıntı vardı. Yeni taşındığım binadaki ADSL altyapısı çok eski ve çok kötüydü bu yüzden anlık ping yükseliyordu. Fibere geçince sorunum çözüldü.
Müşteri hizmetlerini bıktırana kadar arayın. Gerekirse internet sitesine girip oradan yazın ya da mail falan atın. Bu sorunu çözmek zorundalar. Ekip falan gönderiyorlar üstünde durunca.

Kime mail atmalıyım?

Kime mail atmalıyım?

Sitelerinde bize ulaşın kısmında iletişim adresleri yazmıyor mu?

Modem resetledim fabrika ayarlarına ne olduysa ondan sonra oldu ne yapmalıyım

Peki sadece Valorant'ta mı oluyor bu paket kaybı ve anlık ping artışı? DNS değişip falan deneyebilirsin. Müşteri hizmetlerini arayınca temsilci senin modem ayarlarına da erişebiliyor ona da bu dediğini belirt.

Sitelerinde bize ulaşın kısmında iletişim adresleri yazmıyor mu?

Peki sadece Valorant'ta mı oluyor bu paket kaybı ve anlık ping artışı? DNS değişip falan deneyebilirsin. Müşteri hizmetlerini arayınca temsilci senin modem ayarlarına da erişebiliyor ona da bu dediğini belirt.

Size yazdıklarımı müşteri hizmetlerine bin defa anlattım anlamadılar, maili attım, CS:GO'da oluyor ama Valorant'daki kadar sık değil, DNS değiştirip derken hangi DNS adresini öneriyorsunuz deneyebilirim.

Geri
Yukarı