Valorant rank saçmalığı

Umarız ki yeni map ve skin getirmek yerine rank sistemini adam ederler ve de bugları çabucak giderirler ama nerede!

CS:GO kopyası olunca öyle olabilir tabi.
CS:GO kopyası :D :D ?!? CS:GO'ya benzeyen adam akıllı tek tarafı 5v5 rekabetçi olması diyebilirim :).
Merhaba, dediğim gibi Valorant rank saçmalığı var. Benim bugün yaptığım maçlardan bahsedeyim. Demir 3 rütbesine sahiptim bir maç oynadım ve rakibe bronz 2 gelmesine rağmen benim takımıma leş gibi oynayan iki derecesiz insan geldi ve hepsi AFK kaldı. 5V1 yaptım 13-0 yenildik ve derece düştüm demir 2'ye ardından bir maç daha yaptım ve bu maçı 13-2 yendik ama ben rank atlamadim. Ardından bir maç daha kazandım 13-7 sonra bir maç daha derken 13-10 yenildigim maçta demir 1'e düştüm. Bence aşırı saçma. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Bana kalırsa bunun rank sistemiyle değil de sizin şansızlığınızdan gelen oyuncular :). Oyundaki rank sistemi ne çok iyi ne de çok kötü. Bence normal. Daha iyi olabilir tabii ki ayrı konu.
Umarız ki yeni map ve skin getirmek yerine rank sistemini adam ederler ve de bugları çabucak giderirler ama nerede!
Map getirmelerinin sebebi boşuna değil, bir sürü oyuncu zaten yeni map istiyor çünkü adamlar baydı artık. Hep aynı haritalardan sıkıldı oyuncular. Skin konusuna gelirsek katılıyorum. 2 haftada bir skin getirmek saçma bence. Ama yeni bir oyun olduğundandır. İlerleyenler dönemlerde çok fazla skin gelmez diye düşünüyorum.
CS:GO kopyası olunca öyle olabilir tabi. (!) Bazı arkadaşların ironiyi anlaması için algılama yetenekleri yetmemiş sanırım ☹️ (!)
Bizim algılama yeteneğimizden değil de daha çok senin yanlış anlaşılabilecek cümleyle anlatman hata.

Son düzenleme:
Valorant CS:GO'nun kopyası mı? CS'de de dash, can fulleme, ulti ve hepsinin kendine has özellikleri olan karakterler var mı? Ben yok diye biliyorum. Açıkçası + hile.

Valorant oyuncusu olarak yaziyim o zaman madem bu kadar özgün olduğunu düşünüyorsun.
Apex Legend+ Overwatch+CS:GO+TF2 diyebiliriz ama sonuçta adamlar güzel yapmış :) hile konusundada katılıyorum ama biri 8 yıl önce çıkmış bir oyun diğeri daha yeni 8 yıl sonra Valorant nasıl olacak acaba.
Merhaba, dediğim gibi Valorant rank saçmalığı var. Benim bugün yaptığım maçlardan bahsedeyim. Demir 3 rütbesine sahiptim bir maç oynadım ve rakibe bronz 2 gelmesine rağmen benim takımıma leş gibi oynayan iki derecesiz insan geldi ve hepsi AFK kaldı. 5V1 yaptım 13-0 yenildik ve derece düştüm demir 2'ye ardından bir maç daha yaptım ve bu maçı 13-2 yendik ama ben rank atlamadim. Ardından bir maç daha kazandım 13-7 sonra bir maç daha derken 13-10 yenildigim maçta demir 1'e düştüm. Bence aşırı saçma. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Aldığın kda round farkı hepsi çok önemli ben 5-6 tane hesap kastım hiçbirinde zorlanmadım ki dediğiniz elolar düşük elolar daha yüksek Killer alıp çıkmanız lazım.
R6 dışındaki hiçbir oyunun rank sistemi iyi değil bence. Maç kazanınca verdiği elo kaybettiğinde kırdığı elo belli. Ayrıca hangi rank kaç elo her şey açık açık yazılıyor.

Sonuna kadar katılıyorum çok doğru.

Knk kendinden düşük rankdaki kişiler ile oynarsan çabuk düşersin. Bir de böyle bir durumda ff verseydiniz daha az düşerdin. Kendine takım kur arkadaşlarınla oyna veya yayıncıların dc sunucularından kendine arkadaş bul.

Kanka kendinden düşük rankdaki kişiler ile oynarsan çabuk düşersin. Bir de böyle bir durumda FF verseydiniz daha az düşerdin. Kendine takım kur arkadaşlarınla oyna veya yayıncıların DC sunucularından kendine arkadaş bul.

FF verdiğinde daha az düşürür diye bir mantık yok FF verdiğin anda maç 1-8 ise 1-13 olarak bitirir eğer oynamaya devam edersen 1 el bile alsan senin lehine olur FF vermekten kaçın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı